Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-21

Maskvos lietuviai susitiko su parlamentarais

  
Maskvos lietuviai susitiko su parlamentarais
© D.Dokšaitės nuotr.
Viena žaidynių organizatorių - Rusijos Federacijos Valstybės Dūma.

Lietuvos ambasadoje Rusijoje rugsėjo 18 dieną Rusijos lietuvių bendruomenės atstovai ir Maskvoje dirbantys Lietuvos verslininkai susitiko su grupe Seimo narių.

Verslininkai supažindino parlamentarus su Lietuvos verslo klubo veikla, aptarė Lietuvos ir Rusijos ekonominio bendradarbiavimo būklę.
Šešiolikos Seimo narių grupė buvo atvykusi į Maskvą dalyvauti rugsėjo 16-20 dienomis vykusiose antrosiose Europos šalių parlamentarų žaidynėse. Praėjusių metų rudenį Maskvoje surengtose pirmosiose žaidynėse Lietuvos Seimo narių komanda iškovojo antrąją vietą. Šiemet iškovota pirmoji komandinė vieta.

Žaidynes organizuoja Rusijos Federacijos Valstybės Dūma kartu su Maskvos miesto vyriausybe. Žaidynėse dalyvavo 13 Europos šalių parlamentų atstovų (iš ES šalių – Lietuva, Latvija, Bulgarija, Vengrija, Rumunija, Austrija). Lietuvos komandą šiemet sudarė 16 parlamentarų. Tradiciškai buvo rungiamasi mini futbolo, teniso, stalo teniso, šachmatų ir golfo rungtyse. Lietuvos parlamentarai ypač sėkmingai žaidė šachmatais ir stalo tenisą (pirmoji vieta), taip pat tenisą ir golfą (trečioji vieta), mažiau sekėsi mini futbole (šeštoji vieta). Lietuvos delegacija parsiveš į Lietuvą pereinamąją 25 kg svorio žaidynių taurę.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Specialistas, atsakingas už atominės elektrinės saugumą, pasakė „šakės“ dėl kišenėje iš parkerio išsiliejusio rašalo. Tačiau 15 jo kolegų visgi pražilo.