Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-17

Minske - „Neregėta Lietuva“

  
Minske - „Neregėta Lietuva“
© M.Jovaišos nuotr.
Parodoje - Lietuva iš paukščio skrydžio.

Rugsėjo 16 dieną Minsko nacionaliniame dailės muziejuje atidaryta fotografo Mariaus Jovaišos nuotraukų parodą „Neregėta Lietuva“.

Susirinkusius svečius sveikino Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas, Baltarusijos kultūros ministro pirmasis pavaduotojas Vladimiras Karačevskis, užsienio reikalų ministro pavaduotojas Valerijus Voroneckis ir muziejaus direktorius Vladimiras Prokopcovas.
Apie albumo „Neregėta Lietuva“ idėją ir įgyvendinimą papasakojo nuotraukų autorius M.Jovaiša.
 
Parodos lankytojai galėjo susipažinti su iš paukščio skrydžio užfiksuotais, gražiausiais Lietuvos kraštovaizdžio objektais ir reiškiniais.
 
Svečiams koncertavo Baltarusijos muzikos akademijos studenčių styginis kvartetas.
 
Atidaryme dalyvavo diplomatinių atstovybių, valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų, žiniasklaidos atstovai, Baltarusijos lietuvių bendruomenės nariai, Minsko menininkai.
 
Paroda „Neregėta Lietuva“ jau aplankė penkiolika pasaulio valstybių, įskaitant ir tokias tolimas šalis kaip Australija, Argentina, Kanada ir Japonija.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.