Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   URM   |   2012-12-03

Pradedama Lietuvos piliečių kelionių registracija

  
Pradedama Lietuvos piliečių kelionių registracija

Sekant kitų valstybių pavyzdžiu ir ruošiantis žiemos turizmo sezonui nuo gruodžio 3 dienos pradedama Lietuvos piliečių kelionių registracija.Registruotis galima Užsienio reikalų ministerijos (URM) konsulinės informacijos tinklapyje http://keliauk.urm.lt
Trumpalaikės kelionės (viena ar kelios) registruojamos tam, kad URM, naudodamasi pateikta informacija, galėtų susisiekti su asmenimis jų buvimo valstybėse atsitikus stichinei nelaimei, kilus kariniam konfliktui ar kitokiai ekstremaliai situacijai.
 
Kelionių registracija galėtų pagreitinti galimą evakuaciją iš užsienio šalių ir palengvinti konsulinės pagalbos teikimą.
 
Registracijos duomenys bus naudojami tik esant būtinybei ir bus automatiškai ištrinti iš sistemos praėjus 30 dienų nuo kelionės pabaigos; šiuo laikotarpiu galima pakoreguoti kelionės duomenis, pratęsti jos trukmę. Registruodami kelionę, piliečiai gali pateikti duomenis ir apie asmenis, kurie ketina vykti kartu (šeimos narius, draugus). Registracijos duomenys nebus prieinami viešai.
 
  

Žymos: Kelionės, Pasaulio Lietuviai,, Lietuvių kelionės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas: „Ūkininkas ieško moters su traktoriumi. Atsakysiu visoms, atsiuntusioms traktoriaus nuotrauką.“