Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2012-07-25

Antrąją savaitę konkurse nugalėjo „Karate meistrė“

  
Antrąją savaitę konkurse nugalėjo „Karate meistrė“ Antrosios savaitės nuotrauka-nugalėtoja

Konkurse „Mano sporto vasara“ antąją savaitę nugalėjo Kamilės atsiųsta nuotrauka – Karate aukštyn kojomis. Ji surinko 59 „Facebook“ lankytojų balsus.

 Kamilė pateko į konkurso finalą. Jos nuotrauka rugpjūčio pabaigoje varžysis dėl poilsio Prahoje bei kitų vertingų prizų. Antrąją savaitę antroje vietoje liko Ilonos atsiųsta nuotrauka – paplūdimyje sportuojanti mergina. Trečiąją vietą užėmė Povilo atsiųsta dviratininko nuotrauka. Už nuotraukas galite balsuoti mūsų socialinio tinklo „Facebook“ sienoje adresu www.facebook.com/tiesa.news.
 
Kviečiame visus siųsti savo įspūdingos sportiškos vasaros nuotraukas adresu [email protected] Šešias savaitės iš eilės savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje skelbsime gautas nuotraukas. Per savaitę (nuo ketvirtadienio iki antradienio) daugiausia „like“ surinkusi nuotrauka pateks į finalą. Rugpjūčio pabaigoje į finalą patekusios nuotraukos susikaus dėl poilsio Prahoje.
 
 
„Tiesa“ konkurso nugalėtojui dovanos dvi paras romantiškame viešbutyje „GolfYacht Prague“ (2 asmenims) su pusryčiais. Tai – ne paprastas viešbutis vidurio Europos perle. „GolfYacht Prague“ viešbutis ir restoranas įsikūręs laive, prisišvartavusiame Vlatavos upėje. Nuo viešbučio iki miesto centro – 10 min. pėsčiomis. Restorane galima paskanauti čekų ir pasaulio virtuvės patiekalų.
 
 
Kiekvieną savaitę populiariausių nuotraukų autorių laukia konkurso rėmėjų „DFDS Seaways“ dovanos. Konkursą taip pat remia „MoneyGram“.
 
Konkurso sąlygos:
 
 
• Konkursas prasideda 2012 metų liepos 13-iąją, o balsavimas baigsis 2012 metų rugpjūčio 21-osios vidurnaktį. Nugalėtojas bus skelbiamas rugpjūčio 23-ąją.
 
 
• Konkurso finalas prasidės rugpjūčio 17 dieną ir truks iki rugpjūčio 21-osios vidurnakčio.
 
 
 
• Redakcija pasilieka teisę nuotraukas naudoti savo reikmėms.
 
 
• Redakcija dovanoja dviems žmonėms dvi nakvynes su pusryčiais viešbutyje „GolfYacht Prague“.
 
 
• Konkurso nugalėtojas turės pats rezervuoti apartamentus ir pasirūpinti kelione.
 
 
  

Žymos: Fotokonkursas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Chemijos mokytoja Jonukui:
– Nagi prisipažink, kas už tave išsprendė uždavinius: tėtė ar mama?
– Garbės žodis, nežinau. Aš vakar anksti atsiguliau...