Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2012-07-25

Antrąją savaitę konkurse nugalėjo „Karate meistrė“

  
Antrąją savaitę konkurse nugalėjo „Karate meistrė“ Antrosios savaitės nuotrauka-nugalėtoja

Konkurse „Mano sporto vasara“ antąją savaitę nugalėjo Kamilės atsiųsta nuotrauka – Karate aukštyn kojomis. Ji surinko 59 „Facebook“ lankytojų balsus.

 Kamilė pateko į konkurso finalą. Jos nuotrauka rugpjūčio pabaigoje varžysis dėl poilsio Prahoje bei kitų vertingų prizų. Antrąją savaitę antroje vietoje liko Ilonos atsiųsta nuotrauka – paplūdimyje sportuojanti mergina. Trečiąją vietą užėmė Povilo atsiųsta dviratininko nuotrauka. Už nuotraukas galite balsuoti mūsų socialinio tinklo „Facebook“ sienoje adresu www.facebook.com/tiesa.news.
 
Kviečiame visus siųsti savo įspūdingos sportiškos vasaros nuotraukas adresu [email protected] Šešias savaitės iš eilės savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje skelbsime gautas nuotraukas. Per savaitę (nuo ketvirtadienio iki antradienio) daugiausia „like“ surinkusi nuotrauka pateks į finalą. Rugpjūčio pabaigoje į finalą patekusios nuotraukos susikaus dėl poilsio Prahoje.
 
 
„Tiesa“ konkurso nugalėtojui dovanos dvi paras romantiškame viešbutyje „GolfYacht Prague“ (2 asmenims) su pusryčiais. Tai – ne paprastas viešbutis vidurio Europos perle. „GolfYacht Prague“ viešbutis ir restoranas įsikūręs laive, prisišvartavusiame Vlatavos upėje. Nuo viešbučio iki miesto centro – 10 min. pėsčiomis. Restorane galima paskanauti čekų ir pasaulio virtuvės patiekalų.
 
 
Kiekvieną savaitę populiariausių nuotraukų autorių laukia konkurso rėmėjų „DFDS Seaways“ dovanos. Konkursą taip pat remia „MoneyGram“.
 
Konkurso sąlygos:
 
 
• Konkursas prasideda 2012 metų liepos 13-iąją, o balsavimas baigsis 2012 metų rugpjūčio 21-osios vidurnaktį. Nugalėtojas bus skelbiamas rugpjūčio 23-ąją.
 
 
• Konkurso finalas prasidės rugpjūčio 17 dieną ir truks iki rugpjūčio 21-osios vidurnakčio.
 
 
 
• Redakcija pasilieka teisę nuotraukas naudoti savo reikmėms.
 
 
• Redakcija dovanoja dviems žmonėms dvi nakvynes su pusryčiais viešbutyje „GolfYacht Prague“.
 
 
• Konkurso nugalėtojas turės pats rezervuoti apartamentus ir pasirūpinti kelione.
 
 
  

Žymos: Fotokonkursas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****