Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Festivalis „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone

Festivalis „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
158A Goodmayes Ln London IG3 9PR
2018 m. liepos 7 d., 13-22.30 va
£3,29-48,22
Moderniai Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų – JK ir Airijos lietuviams dovanojami net du festivaliai.
2018-ieji – iš tiesų ypatingi metai Lietuvai bei visame pasaulyje išsibarsčiusiems lietuviams. Moderniai Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti visi kartu, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir griausmingai atšvęsti būdami visi kartu.
 
„We Can FFeel” komanda rūpinasi, kad Didžiosios Britanijos ir Airijos lietuviai nepamirštų savo šaknų ir skelbia grandiozinius Lietuvos šimtmečio festivalius birželio 30 d. Dubline ir liepos 7 d. Londone.
 
 
Paminėkime modernios Lietuvos šimtmetį kartu linksmai ir nuotaikingai. Šie festivaliai – tai renginiai, kokių dar neteko patirti nei Anglijos, nei Airijos lietuviams. Šiemet renginių organizatoriai „We Can FFeel“ nuoširdžiai pasistengė ir parengė išskirtines šventes abejose gausiai lietuvių gyvenamose šalyse. Tai bus labai aukštos kokybės projektai, kuriais rūpinasi tik kruopščiai atrinkta komanda ir partneriai, bei savo sričių specialistai.
 
Šimtmečio šventėje – išskirtinis dėmesys detalėms
 
Didžiausios kada nors iki šiol JK ir Airijos lietuviams organizuotos šventės metu, daugiausiai dėmesio bus skiriama dalyvių saugumui, renginio kokybei ir mažųjų renginio svečių pramogoms.
 
Festivalių, skirtų paminėti modernios Lietuvos atkūrimą proga, Jūsų laukia net dvi scenos su daugeliu visų mylimų ir populiarių atlikėjų, aktorių, Dj’ų ir šou pasaulio atstovų iš Lietuvos. Renginyje su svečiais kartu švęs Džordana Butkutė, Kastytis Kerbedis, Gytis Paškevičius, „Naktinės Personos”, „Rondo”, Egidijus Sipavičius, „Lemon Joy”, „Biplan”, Radistai, Mindaugėlis, Paul Pure, Erny N, o renginių vedėjais taps populiarieji Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė.
 
Festivalių metu pasirodymai vyks net dvejose scenose. „Šimtmečio Scenoje” žiūrovus linksmins jau klasika tapusios visų laikų mylimiausios lietuviškos grupės. Scena žiūrovus stebins savo didingumu bei techniniais sprendimais. „Radistai Palace” scenoje pasirodys geriausi Lietuvos šokių muzikos atstovai bei, be abejonės, ir patys Radistai Rolandas bei Jonas.
 
Abiejų renginių metu, festivalio teritorijoje, lankytojai bus kviečiami pasimėgauti įvairiomis atrakcijomis bei konkursais, skirtais tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Renginyje veiks mugė, lietuviškų patiekalų, šalto gyvo alaus bei kitų gardumynų turgus. Festivalio dalyvių laukia ne vienas siurprizas bei netikėtos staigmenos, neleisiančios nuobodžiauti nei mažam, nei dideliam. Renginį vainikuos „We Can FFeel” dovanotas fejerverkų šou.
 
Mažiesiems lankytojams – Vaikų kiemelis
 
Tiek festivalio Londone, tiek ir Dubline metu ypatingas dėmesys bus skiriamas mažiesiems renginio lankytojams. Norėdami užtikrinti, kad festivalyje vaikai taip pat gerai leis laiką, kaip ir tėvai, Vaikų kiemelio kūrimui skyriamas itin didelis pasiruošimas.
 
Vaikų kiemelis – tai mažiesiems skirta aptverta teritorija, kurią prižiūrės daugelis kvalifikuotų specialistų.. Kiemelyje bus galima rasti skirtingoms amžiaus grupėms skirtus užsiėmimus, o tėvai turės galimybę savo atžalas palikti tam tikrą laiką profesionalų priežiūrai bei ramiai linksmintis draugų kompanijoje žinant, kad jų vaikai yra saugūs.
 
Vaikams iki 12 įėjimas į renginį tik simboline kaina.
 
VIP
 
VIP bilietų savininkams festivalyje bus išskirtinė zona su atskiru įėjimu, sėdimomis vietomis, geriausiu matomumu, aptarnavimu bei kitais išskirtiniais patogumais.
 
Transporto problemų nebeliko
 
Daugybę metų lietuviškuose renginiuose vėl ir vėl iškyla ta pati problema – automobilių parkavimas. Šimtmečio šventės festivalių svečiams nebereikės rūpintis savo transporto priemonių saugumu ar nepatogumais. Renginio zonoje tiek Londone, tiek ir Dubline, bus įrengtos patogios parkavimo aikštelės, kurios bus saugomos ir prižiūromos.
 
Negalintys ar nenorintys keliauti nuosavu transportu, galės pasirinkti vieną iš keleto skirtingų miestų, kuriuose lauks patogūs autobusai. Keleiviai jais galės atvykti ir išvykti iš renginio, o „We Can FFeel” komanda prižada tikrai pigius bilietus, kuriuos jau greitai bus galima įsigyti kartu su renginio bilietais.
 
Šimtmečio festivalio vieta
 
Goodmayes Park Reacreation Grounds - tvarkingas ir erdvus rytų Londone esantis parkas su patogiu susisiekimu ir nuostabia gamta.

Komentarai

Panašūs renginiai

Vieta: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, Westminster, SW1V 2JE
Laikas: 2018 m. sausis 27 d. 11:00–14:00
Kaina: nemokamai

Anekdotai

Kai už buratino nugaros užsitrenkė kameros durys, teisėjas palaimingai atsiduso:
– Na va, pagaliau pasodinau medį...