Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

„Gongų maudynės“ Vakarų Sasekse

„Gongų maudynės“ Vakarų Sasekse
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
Koorana Centre, Street Lane, Ardingly, West Sussex RH17 6UB
2017-05-28 19:00:00
£20
Aktyvi ir žinoma, keturių vaikų mama, knygų „Moteris iš raudonos Audi“ ir „Mano karūna nematoma“, taip pat tinklaraščio ww.jakucionyte.lt rašytoja Birutė Jakučionytė kviečia į garso terapijos sesijas, vadinamas „Gongų maudynes.“„Gongais groju dešimt metų, pernai organizavau ne vienas Gongų maudynes Londone. Prieš tris mėnesius persikraustėme į Vakarų Saseksą, todėl noriu atnaujinti viešas garso terapijos meditacijas ten, kur dabar gyvenu. Netoli namų, Ardingly kaime, suradau puikią meditacijų salę, buvusią nedidelę bažnyčią. Ir aplinkinės vietovės ir salė yra įspūdingi, tik valanda kelio nuo Londono ir pusvalandis nuo Brighto. Į Gongų maudynes kviečiu visus gongų gerbėjus, taip pat tuos, kuriems rūpi sveikata, nori pailsėti, atsipalaiduoti. Negalinčius atvykti automobiliu, ketiname paimti iš Three Bridges traukinių stoties ir atsivežti į Ardingly.“ – pasakoja Birutė.
 
Garso terapija – tai daugiareikšmis terapijos metodas. Jis gali būti ir kaip terapija, kai instrumentų garsais siekiame sugrąžinti sveikatą, pusiausvyrą, garmoniją, ir kaip asmeninio augimo metodas, kuris išlaisvina žmogų iš jo sąlygotumų, žadina jo kūrybiškumą. Buvimas garsuose ramina, atpalaiduoja, regeneruoja, o jei reikia – įžeminą, sucentruoja. Garso terapijoje naudojami įvairūs garsai išgaunami balsu, instrumentais, elektroninėmis priemonėmis, taip pat natūralūs gamtos garsai, gyvūnų balsai. Gongai, dainuojantys himalajietiški ir krištoliniai dubenys, fleitos, būgnai, barškučiai, dambreliai, varpeliai ir daug kitų archainių ir šiuolaikinių instrumentų turi stiprų atpalaiduojantį poveikį.
 
Garso terapija yra viena iš natūraliausių, seniausių žmogui žinomų terapijų rūšių. Nuo neatmenamų laikų garsas buvo naudojamas gydymui beveik visose senovės tradicijose. Garso terapija turi ne tik itin turtingą istorinį paveldą, bet ir stiprų mokslinį pagrindą.
 
“Garso masažai“, „Gongų maudynės“ – tai buvimas tam tikrų rezonansinių instrumentų garsuose. Geriausia tam tinka dainuojantys dubenys ir gongai. Jie sukuria itin stiprų vibracinį garso lauką, tarsi apgaubia, švelniai masažuoja ir atpalaiduoja.
 
„Gongų maudynės“ trunka 45 – 60 min. Jų dalyviai patogiai guli ant grindų ir klausosi, atsipalaiduoja, medituoja, miega. Tai tikrai puiki priemonė pailsėti tiek fiziškai, tiek morališkai nuolat daug dirbantiems, pavargusiems, įsitempusiems.
 
 
Daugiau informacijos: www.ecoethno.co.uk 07415659967 (Birutė) arba el. paštu: [email protected] Šiais kontaktais kreipkitės, jeigu atvyksite traukiniu.
 
Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija: http://www.ecoethno.co.uk/product-category/other/sound-therapy/
 
 

 

 

Komentarai

Panašūs renginiai


Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“