Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Išskirtinis lietuvių moterų savaitgalis JK

Išskirtinis lietuvių moterų savaitgalis JK
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
De Vere Theobalds Estate Lieutenant Ellis Way, EN7 5HW Cheshunt
2017 m. birželio 17-18 d.
mokamas
Prieš keletą metų verslo kontaktų mezgimo renginyje Londone susipažinusios lietuvaitės Rita Grinevičienė ir Aurelija Barauskė nusprendė suvienyti jėgas bei ėmėsi projekto, kurio eigoje į vieną vietą jau keletą kartų subūrė Jungtinėje Karalystėje gyvenčias aktyvias tautietes. Puikios idėjos dėka įvairių profesijų moterys turėjo galimybę praplėsti pažinčių ratą, pasidžiaugti savo pasiekimais, pasisemti patirties ir drąsos bei pristatyti kitiems savos veiklos detales.
Visos projekto dalyvės gali bendrauti ir socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtoje grupėje, skirtoje diskusijoms, verslo reklamai, visapusiškai pagalbai, patarimams ir viena kitos palaikymui. Visgi šį kartą projekto iniciatorės ėmėsi kiek didesnio iššūkio ir visas norinčias kviečia į 2017-ųjų birželio 17-18 dienomis Cheshunt rajone įsikūriusiame prabangiame dvare vyksiančią moteriško poilsio iniciatyvą – „Vasaros savaitgalis SAU“.
 
Svetur gyvenačioms moterims tarpusavio draugystė – būtina
 
„Esame moterys, mamos, žmonos, nuolat skubančios ir ne visada randančios laiko sau. Šio renginio tikslas – savaitgalio praleidimas visiškai kitoje aplinkoje nei įprasta. Tai proga pasisemti įkvėpimo ir žinių, užmegzti naujas pažintis, bet tuo pačiu ir pailsėti bei puikiai praleisti laiką šaunioje draugijoje“, – tautietes prisijungti ragina Aurelija.
 
Aurelija B. Aurelija B.
 
Buvimas lietuvių bendruomenės tarpe abiems projekto iniciatorėms yra itin svarbus. Jos džiaugiasi, kad Jungtinėje Karalystėje esti daugybė talentingų, sėkmingų ir darbščių tautiečių, kurie net ir gyvendami toli nuo savo draugų ir artimųjų, gimtos kalbos ir, apskritai, gimtinės, geba siekti savo svajonių ir jų įgyvendinimo.
 
Visgi, pasak Ritos, nėra paslaptis, kad moterims yra nelengva siekti karjeros perspektyvų bei derinti motinystę su darbu, juolab svetur, todėl moteriškos draugystės puoselėjimas yra tikrai reikalinga iniciatyva: „Kiekviena mūsų esame nuostabios, unikalios ir turime žinutę šiam pasauliui. Mes turime dalintis savo talentais, įgūdžiais, patirtimi. Duodamos/dovanodamos – gauname atgal. Padėdamoms, mes padedame ir sau augti, tobulėti“.
 
Pirmasis projekto gimtadienis. Pirmasis projekto gimtadienis.
 
Savaitgalis žadamas išskirtinis
 
Pirmąją dieną visų susirinkusiųjų lauks daugybė seminarų, kurių tematika bus išties plati: nuo to, ką reiškia būti emigrante, iki patarimų, ką rengtis, kad iš gyvenimo gautumėte tai, ko norite. Seminarus ves net septynios savo srities žinovės: projekto iniciatorė Rita Grinevičienė, Vaiva Vanagaitė, Jolanta Rabkovskaja, Lina Nikitinaitė, Eglė Nesteckienė, Žavinta Stelmokaitė, Jurgita Kasparė. Vakarą vainikuos šventinė vakarienė.
 
Antroji diena bus skirta kūnui ir sielai. Moterys galės mėgautis meditacija, rytine mankšta, joga, refleksologija, masažais, makiažo bei kirpėjos paslaugomis ir netgi fotosesija. „Rinkome visoms merginoms ir moterims naudingas ir įdomias seminarų temas bei pramogas. Labai džiaugiuosi, kad visoms pranešėjoms ir terapeutėms patiko mūsų idėja – jos su malonumu sutiko dalyvauti bei pasidalinti savo patirtimi. Ir žinoma, o kaip gi renginys be siurprizų ir dovanų? Dozė gerų emocijų – garantuota“, – intriguoja Rita.
 
Rita G. Rita G.
 
Prie projekto idėjos buriasi moterys ir iš Lietuvos
 
Rita atskleidė, kad šiuo vasaros savaitgaliu save nudžiuginti bei palepinti nusprendė ir kelios moterys iš Lietuvos. Joms tai bus ne tik įsiminta kelionė ir naujos pažintys, bet ir dovana sau. Iniciatorė pridūrė, kad tai išties išskirtinis būdas palepinti save ar nustebinti savo mylimas/artimas moteris, ypatingai dabar, kai Kalėdų periodas jau čia pat – juk tokios dovanos lauks ir ja liks sužavėta kiekviena dailiosios lyties atstovė.
Projekto įkūrėjos netgi surengė iki gruodžio 20d. galiojančią akciją, kurios metu siūlo ypatingas nuolaidas: registruotis su drauge jau dabar ir mokėti tik 240 svarus (120 svarų kiekvienai), vietoj originalios 270 svarų kainos. O taipogi pridūrė, kad kviečia visas norinčiąsias reklamuoti savo verslą, teikti paslaugas, prekiauti produktais, nedvejojant su jomis susisiekti: „Padovanokite vieną vasaros savaitgalį sau!“
 
Daugiau informacijos apie dviejų dienų renginį (su nakvyne, arba be jos) galite rasti ČIA
 
 

Komentarai

Panašūs renginiai


Anekdotai

– Kodėl tu skiriesi su žmona?
–Supranti, ji su manim jau pusę metų nesikalba.
–Neskubėk, palauk, pagalvok, ne taip lengva surasti tokią žmoną...