Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Koncertas „90’s Fest London“

Koncertas „90’s Fest London“
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
INDIGO AT THE 02, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
Balandžio 21 d., 19 val.
Nuo £36
„Ace Of Base“ vokalistė Jenny Berggren, grupės „Snap’’ ir „La Bouche“ – Londono O2 Indigo arenos scenoje! Net trys XX amžiaus dešimtojo dešimtmečio žvaigždės surengs vienintelį grandiozinį koncertą šių metų balandžio 21 dieną.
Visame pasaulyje žinomas „Snap!” kūrinys „The Power“ yra vienas iš labiausiai pasaulyje grotų šokių hitų, kone sėkmingiausias Europos šokių muzikos projektas taip pat žinomas ir dėl kitų energija pulsuojančių „Marry Had a Little Boy“, „Terminate“, „Do You See the Light“ ir net 8 milijonų tiražu parduoto singlo „Power Rhythm is Dancer“, kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėje ir pateko į „Guinness“ rekordų knygą.
 
Dešimtojo dešimtmečio šokių muzikos sensacija „La Bouche“ grįžta! 1994-aisiais pasaulyje su trenksmu pasirodžiusi grupė iki šiol pardavė daugiau kaip 12 milijonų įrašų, pelnė „Billboard“ ir MTV muzikos apdovanojimus, geriausiai žinomi jos hitai – „Be My Lover“, „Fallin In Love“ ir „Sweet Dreams“.
 
Jau 23 metus „La Bouche“ vokalistas yra Lane McCray, kuris šiuo metu koncertuoja su vengrų kilmės atlikėja Chanteuse Sophie Cairo, duetas kelis pastaruosius metus keliauja po pasauli ir atlieka ne tik garsiausius grupės hitus, bet ir naujus kūrinius.
 
„Nuostabu, kad ir šiandien populiari 90-ųjų muzika, kuri jau tapo atskiru žanru“, – sako L. McCray.
 
Duetas Londone klausytojams pristatys ir savo kūrinius iš naujausio albumo „Sweet Dreams 2017“.
 
 
Dar vienas muzikinis desertas, kurį balandžio 21-ąją Londono O2 Indigo arenos žiūrovams pateiks įspūdingo reginio organizatoriai „Live Star Entertainment” – Švedijos pop muzikos sensacija vadinama grupė „Ace of Bace“ ir jos narė Jenny Berggren.
 
Legendinės grupės pristatyti nereikia, nes ji žinoma nuo Buenos Airių iki Kanberos, nuo Paryžiaus iki Honkongo. Švedijos žvaigždžių superhitus „The Sign“, „All That She Wants“, „Beautiful Life“, „Life is a Flower“ vienu metu mintinai mokėjo daugelio pasaulio šalių gyventojai.
 
Dėl grupės sudėties ir tarpusavio supratimo dažnai su kitu švedų kvartetu ABBA lyginama „Ace of Bace“ gali pasigirti ir įspūdingais rekordais – daina „Happy Nation“ („The Sign“) pateko į pasaulio rekordų "Guinness" knygą (debiutinis albumas parduotas 23 milijonų tiražu), o Žemėje gyvena mažiausiai 33 milijonai žmonių, kurie nusipirko bent vieną legendinės grupės albumą.
 
Visus, kurie neabejingi 90-ųjų muzikai, kviečiame apsilankyti O2 Indigo arenoje Londone, kurioje netrūks kokybiško garso, šviesų ir puikios muzikos!
 

Komentarai

Panašūs renginiai

Vieta: Lewis Cubitt Square, King’s Cross N1C 4DQ
Laikas: 2019 m. balandžio 27 - 28 d.
Kaina: Įėjimo kaina 5 £

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…