Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Lietuva

Lenku palaikytas lietuvis buvo žiauriai sumuštas

Lenku palaikytas lietuvis buvo žiauriai sumuštas
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
0000-00-00
Bedfordo mieste Jungtinėje Karalystėje penkių jaunuolių grupė užpuolė ir primušė dvidešimtmetį lietuvaitį, nes kaip manoma, jį palaikė lenku ir užpuolė dėl nacionalistinių paskatų, skelbiama portale „Heart.co.uk“.
Policija pranešė, kad incidentas įvyko ketvirtadienio naktį, kuomet lietuvaitis su draugu ėjo per miestelio tiltą. Jaunuolius užkabino pro šalį ėję keturi baltaodžiai vaikinai ir mergina, kurie juos bandė įžeisti dėl lenkiškos tautybės. Pasak nukentėjusių, jie tiesiog bandė praeiti užkabinėtojus, tačiau vienas vyras smogė vaikinui į veidą, o kitas spyrė iš nugaros. Po šio smūgio lietuvis pargriuvo ant žemės ir buvo suspardytas, o užpuolikai pabėgo su dviračiais.
 
Nukentėjęs lietuvis pateko į Bedfordo ligoninę, kur bus gydomas nuo sunkių sužeidimų. Jam lūžo riešas, buvo sutrenkta galva, išmušti keli dantys ir prakirstas antakis, taip pat sužalotos rankos.
 
Užpuolimą tirianti pareigūnė sakė ieškanti liudytojų, kurie galėjo matyti incidentą, vykusį ketvirtadienio naktį, ant Sandhurst ir Elstow gatves jungiančio pėsčiųjų tilto. Užpuolikai dėvėjo tamsius drabužius ir buvo maždaug 20 metų, o mergina dar jaunesnė. Neabejojama, kad incidentas įvyko dėl nacionalistinių paskatų.
 

Komentarai

Panašūs renginiai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.
document.write ("<\/scr"+"ipt>");