Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Londone – negestančios scenos žvaigždės

Londone – negestančios scenos žvaigždės
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
INDIGO at the O2, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
lapkričio 9 d., 20 val.
nuo 37£
Jau šį rudenį Londone bus galima išvysti pasaulį praeityje užkariavusias ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčias muzikos žvaigždes „2 Unlimited“, „Haddaway“, „Masterboy“ ir „Maxx“.
Milijonus širdžių visame pasaulyje pavergusios ir neužmirštamomis dainomis į atmintį įsirėžusios popmuzikos žvaigždės gerbėjus kviečia į vakarėlį „90’s Fest London Vol. 2“, kuris vyks lapkričio 9-ąją garsiojoje O2 arenoje.
 
Jau startavo prekyba bilietais, juos galima įsigyti ČIA.
 
Šokių muzikos grupė „2 Unlimited“ diskotekose ir klubuose karaliavo ne vienerius metus, o tokie jos kūriniai kaip „No Limit“ iš pirmųjų akordų atpažįstami net ir praėjus 25 metams. Be šio hito duetas Londone primins ir kitus savo „gabalus“, kurie primins jaunystės šėlsmą.
 
„Haddaway“ vizitinė kortelė, be abejonės, yra garsusis hitas „What is Love“, kurį žino kone kiekvienas Žemės gyventojas, tačiau ne mažiau klausytojų atsimena puikiu skambesiu išsiskiriantį „Life“ ar baladę „I miss you“.
 
 
Manote, kad energija neužsikrečiama? Pabandykite sudalyvauti vakarėlyje, kuriame pasirodys „Masterboy“ – tikras praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio fenomenas. Sakoma, kad skambant jų hitui „Feel the Heat of the Night“ nejudėti neįmanoma. Netikite? Pabandykite.
 
 
Galima lažintis, kad paminėjus grupę „Maxx“ visi ano laikmečio populiariosios muzikos gerbėjai pirmiausiai prisimins šio unikalaus dueto kūrinį „Get A Way“ – būtent jis pelnė kolektyvui pasaulinę šlovę, o milijonai peržiūrų „Youtube“ tik liudija, kad ši muzika vis dar populiari ir turi begalę gerbėjų.
  
 
Visa tai ir dar daugiau – lapkričio 9-ąją Londone. Bilietų kiekis ribotas, nepraleiskite šanso sudalyvauti geriausiame metų vakarėlyje.
 

Komentarai

Panašūs renginiai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.