Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Londone – negestančios scenos žvaigždės

Londone – negestančios scenos žvaigždės
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
INDIGO at the O2, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
lapkričio 9 d., 20 val.
nuo 37£
Jau šį rudenį Londone bus galima išvysti pasaulį praeityje užkariavusias ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčias muzikos žvaigždes „2 Unlimited“, „Haddaway“, „Masterboy“ ir „Maxx“.
Milijonus širdžių visame pasaulyje pavergusios ir neužmirštamomis dainomis į atmintį įsirėžusios popmuzikos žvaigždės gerbėjus kviečia į vakarėlį „90’s Fest London Vol. 2“, kuris vyks lapkričio 9-ąją garsiojoje O2 arenoje.
 
Jau startavo prekyba bilietais, juos galima įsigyti ČIA.
 
Šokių muzikos grupė „2 Unlimited“ diskotekose ir klubuose karaliavo ne vienerius metus, o tokie jos kūriniai kaip „No Limit“ iš pirmųjų akordų atpažįstami net ir praėjus 25 metams. Be šio hito duetas Londone primins ir kitus savo „gabalus“, kurie primins jaunystės šėlsmą.
 
„Haddaway“ vizitinė kortelė, be abejonės, yra garsusis hitas „What is Love“, kurį žino kone kiekvienas Žemės gyventojas, tačiau ne mažiau klausytojų atsimena puikiu skambesiu išsiskiriantį „Life“ ar baladę „I miss you“.
 
 
Manote, kad energija neužsikrečiama? Pabandykite sudalyvauti vakarėlyje, kuriame pasirodys „Masterboy“ – tikras praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio fenomenas. Sakoma, kad skambant jų hitui „Feel the Heat of the Night“ nejudėti neįmanoma. Netikite? Pabandykite.
 
 
Galima lažintis, kad paminėjus grupę „Maxx“ visi ano laikmečio populiariosios muzikos gerbėjai pirmiausiai prisimins šio unikalaus dueto kūrinį „Get A Way“ – būtent jis pelnė kolektyvui pasaulinę šlovę, o milijonai peržiūrų „Youtube“ tik liudija, kad ši muzika vis dar populiari ir turi begalę gerbėjų.
  
 
Visa tai ir dar daugiau – lapkričio 9-ąją Londone. Bilietų kiekis ribotas, nepraleiskite šanso sudalyvauti geriausiame metų vakarėlyje.
 

Komentarai

Panašūs renginiai

Vieta: 279 Oxlow Lane, Dogenhamas, RM10 7YU
Laikas: 2019 m. rugpjūčio 17 d.
Kaina: Nemokamai, būtina registracija
Vieta: Electric Ballroom, 184 Camden High Street, NW1 8QP
Laikas: 2019 m. liepos 27 d.
Kaina: Nuo 13,20 svarų sterlingų

Anekdotai

1998-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Mokytoja nedrąsiai pasakoja, mokiniai jos klausosi užgniaužę kvėpavimą.

2018-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Vaikai drąsiai pasakoja, mokytoja jų klausosi užgniaužusi kvėpavimą.