Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Londono picų festivalis 2019

Londono picų festivalis 2019
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
Borough Market, Londonas, SE1 9AL
2019 m. birželio 2 d.
28 svarai sterlingų
Jau šį savaitgalį Londone – sūriu, pomidorais ir skania dešra kvepiantis festivalis, patiksiantis net ir išrankiausiems maisto gurmanams. 6 geriausi Londono picų kepėjai varžysis itin smagiame konkurse. Jie turės iškepti gardžiausią picą. O kaip bus išrinktas nugalėtojas? Ši atsakomybė atiteks daugiau nei 1000 picų mylėtojų.
Kiekvienas jų turės paragauti 6 picos gabalėlius ir tada balsavime nuspręsti, ką karūnuoti Londono picų festivalio čempionu.
 
Norėdami teisėjauti konkurse turėsite įsigyti bilietą. Jo kaina – 28 svarai sterlingų, tačiau yra ir pigesnių bilietų. Renginio dieną bilietai pardavinėjami nebus.
 
 
Kada? Birželio 2 d. nuo 12.00 – 18.00 val.
Kur? Borough Market, Londonas, SE1 9AL
 

Komentarai

Panašūs renginiai


Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!