Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Santara. Greimui 100

Santara. Greimui 100
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
Lietuvos ambasada, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE
11. 24 d., penktadienis, 19val.
nemokama,reikalinga registracija
Šiemet minime vieno žinomiausių lietuvių mokslininkų pasaulyje, Paryžiaus semiotikos mokyklos įkūrėjo Algirdo Juliaus Greimo gimimo 100-ąsias metines. “Santaros-Šviesos” Londono klubas šią sukaktį paminės Lietuvos ambasadoje.
Apie Greimo nuopelnus mokslui kalbės dr. Jūratė Levina, prisiminimus apie Greimą pasakos žymi aktorė Živilė Šlekytė-Stanton, laidų vedėjas bei prodiuseris Rytis Zemkauskas pristatys savo naująjį dokumentinį filmą „Ieškoti Greimo“ (pranc. „Cherchez Greimas“).
 
„Greimas pilnas prieštaravimų – filme yra labai daug detalių, kurios tą parodo. Pavyzdžiui, jam, visą gyvenimą besistengusiam vakarietinti ir „miestinti“ Lietuvą, staiga pasisuka gyventi kaime – ir ne šiaip troboje, o… pamatysite patys. Mėgstu, kai žiūrovas pats iššifruoja, kodėl viena ar kita yra rodoma ar sakoma. Tai juk irgi semiotika“, – pasakojo R. Zemkauskas.
 
Šis renginys yra diskusijų ciklo „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pasitinkant“ dalis. Renginį rengia „Santaros-Šviesos“ Londono klubas. Renginys yra iš dalies finansuojamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos lėšomis
 
 
 

Komentarai

Panašūs renginiai


Vieta: 451 Becontree Avenue, RM8 3UL Dagenham, United Kingdom
Laikas: 11.19, nuo 11-17 val.
Kaina: £70

Anekdotai

Atvažiuoja klounas į degalinę ir sako:


– Įpilkit man 10 lašų benzino ir 3 lašus tepalo.


Degalinės darbuotojas:


– Tai jums gal dar ir į padangas pirstelėti?