Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Santara. Greimui 100

Santara. Greimui 100
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
Lietuvos ambasada, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE
11. 24 d., penktadienis, 19val.
nemokama,reikalinga registracija
Šiemet minime vieno žinomiausių lietuvių mokslininkų pasaulyje, Paryžiaus semiotikos mokyklos įkūrėjo Algirdo Juliaus Greimo gimimo 100-ąsias metines. “Santaros-Šviesos” Londono klubas šią sukaktį paminės Lietuvos ambasadoje.
Apie Greimo nuopelnus mokslui kalbės dr. Jūratė Levina, prisiminimus apie Greimą pasakos žymi aktorė Živilė Šlekytė-Stanton, laidų vedėjas bei prodiuseris Rytis Zemkauskas pristatys savo naująjį dokumentinį filmą „Ieškoti Greimo“ (pranc. „Cherchez Greimas“).
 
„Greimas pilnas prieštaravimų – filme yra labai daug detalių, kurios tą parodo. Pavyzdžiui, jam, visą gyvenimą besistengusiam vakarietinti ir „miestinti“ Lietuvą, staiga pasisuka gyventi kaime – ir ne šiaip troboje, o… pamatysite patys. Mėgstu, kai žiūrovas pats iššifruoja, kodėl viena ar kita yra rodoma ar sakoma. Tai juk irgi semiotika“, – pasakojo R. Zemkauskas.
 
Šis renginys yra diskusijų ciklo „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pasitinkant“ dalis. Renginį rengia „Santaros-Šviesos“ Londono klubas. Renginys yra iš dalies finansuojamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos lėšomis
 
 
 

Komentarai

Panašūs renginiai

Vieta: Marylebone Rd, NW1 5HT London
Laikas: lapkritis 4, 14:30 val.
Kaina: Įvairios kainos

Vieta: 1D Glenarm Road, E5 0LY London
Laikas: gruodžio 13 d., 19 val.
Kaina: £13
Vieta: 35 - 47 Bethnal Green Road, E1 6LA London
Laikas: spalio 26 d., 20 val.
Kaina: £13.00

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.