Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Susitikimas su kandidatu į prezidentus Vygaudu Ušacku Londone

Susitikimas su kandidatu į prezidentus Vygaudu Ušacku Londone
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
Loading...
Lietuvos ambasada Londone, 2 Bessborough Gardens, SW1V 2J London
Rugsėjo 14 d., 19 val.
nemokamai, būtina registracija
Jungtinės Karalystės lietuviai jau surinko virš 500 parašų, kviečiančių Vygaudą Ušacką kandidatuoti į Lietuvos Respublikos prezidentus, pasirašydami šią deklaraciją.
Deklaracija skelbia: „Mes, Jungtinės Karalystės lietuviai ir Didžiosios Britanijos Lietuvių Katalikų Bendrijos nariai, atsižvelgdami į didelę diplomatinę ir valstybinio darbo patirtį bei svarbius nuopelnus Lietuvai, siekiant NATO ir ES narystės, kviečiame buvusį aktyvų, kūrybišką ir talentingą Lietuvos Ambasadorių Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, ES atstovą Afganistane ir Rusijoje, buvusį Lietuvos Užsienio reikalų ministrą, teisininką, Kauno Technologijos universiteto Europos instituto direktorių Vygaudą Ušacką kandidatuoti Lietuvos Prezidento rinkimuose su šiais esminiais programiniais Lietuvos užsienio politikos siekiais:
 
1. Aktyviai dalyvauti laisvos prekybos tarp JAV ir Europos Sąjungos Transatlantinės Bendrijos kūrime;
2. Aktyviai veikti Lietuvos ir visos Europos Sąjungos energetinės nepriklausomybės stiprinime;
3. Aktyviai siekti stiprinti NATO ir didinti Lietuvos gynybos išlaidas;
4. Aktyviai remti JAV Krymo ir kitų okupuotų teritorijų inkorporavimo į Rusijos sudėtį nepripažinimo politiką bei siekti pilno Rusijos kariuomenės išvedimo iš šių teritorijų;
5. Aktyviai telkti viso pasaulio lietuvius Lietuvos nepriklausomybės stiprinimo darbui, pasiekiant dvigubos pilietybės galimybę NATO kraštuose gyvenantiems lietuviams, ilgainiui įgijant NATO valstybės pilietybę, neprarasti Lietuvos Respublikos pilietybės.
 
Kviečiame visus Jungtinės Karalystės ir pasaulio lietuvius vieningai paremti Vygaudo Ušacko kandidatūrą į Lietuvos Respublikos prezidentus, aktyviai balsuoti Lietuvos Prezidento ir kituose rinkimuose.
 
Anot Stasio Šilingo, Lietuva yra visų lietuvių tėvynė, tad kurkime sąvą lietuvišką lobyną, kuris šviestų visuotinėje žmonijos kultūroje!
 
Vardan tos Lietuvos vienybė težydi!“
 
Iki 2018 m. rugsėjo 2 d. deklaraciją pasirašė 540 Jungtinės Karalystės lietuviai, tarp jų verslininkai Egonas ir Aira Jakimavičiai, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, Jungtinės Karalystės lietuvių prekybos rūmų viceprezidentė Diana Skolaitė, gydytojai Dr. Tadas ir Aušra Kananavičiai, dėstytoja Dr. Rūta Furmonavičienė, bankininkai, Londono lietuvių City klubo narė, buvusi pirmininkė Vilma Medverytė, dainininkė Irena Hughes, menininkė Marina Šliauderienė, verslininkė Rita Grinevičienė, aktyvi bendruomenės narė Gražina Domaševičienė, teisininkas Didžiosios Britanijos lietuvių katalikų bendrijos sekretorius Dr. Darius Furmonavičius ir daugelis kitų iškilių lietuvių verslininkų, mokslininkų, gydytojų, bankininkų, dirbančių lietuvių ir auginančių vaikus, studijuojančių universitetuose ir jau išėjusių į pensiją. Šią deklaraciją pasirašė įvairių visuomenės sluoksnių atstovai ir parašai renkami toliau.
 
„Kodėl 500? Chicaga surinko 500, iškiliausieji kauniečiai surinko virš 500, tai ir Anglijos lietuviai norėjo neatsilikti ir parodyti, kad, atsižvelgiant į didelę patirtį, sugebėjimą sutelkti žmones, darbštumą ir aktyvumą,Vytauto Didžiojo Universiteto garbės daktaras, ambasadorius Vygaudas Ušackas būtų labai geras Prezidentas, todėl ir raginame jį kandidatuoti“, - sakė Dr. Darius Furmonavičius.
 
„Keliu abi rankas už“, - sakė verslininkas Egonas Jakimavičius.
 
“Kodėl įrašėme svarbiausius užsienio politikos siekius? Todėl, kad užsienio politika yra viena pagrindinių Lietuvos prezidento veiklos sričių, o Vygaudas Ušackas turi unikalią patirtį.“
 
Rugsėjo 14 d. Lietuvos Ambasadoje Londone vyks Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje organizuojamame susitikimas su Vygaudu Ušacku, kur ir bus įteikta deklaracija su visais tą dieną turimais parašais, o Vygaudas Ušackas pristatys Laiminčios Lietuvos viziją.
 
Norintys dalyvauti privalo registruotis. REGISTRACIJOS FORMA
 

Komentarai

Panašūs renginiai


Anekdotai

Dvi blondinės važiuoja mašina. Viena sako:
– Klausyk, gal gali važiuoti lėčiau, nes man baisu...
– Na, jei labai bijai, tai užsimerk, kaip aš!