Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Renginiai

Tarptautinis konkursas – festivalis „Traite de Piano“

Tarptautinis konkursas – festivalis „Traite de Piano“
Tau tai patinka
Dalinkis: FacebookGooglePlusTwitter
2019 m. liepos 7 d.
Londone trečius metus iš eilės organizuojamas tarptautinis konkursas – festivalis „Traite de Piano“. Renginys suburia muzikuojančius mokinius, jų mokytojus, šeimas ir draugus.Renginio vizija – suteikti galimybę pasirodyti scenoje ir atskleisti savo talentus įvairių sugebėjimų ir amžiaus žmonėms. Laukiami pasirodant įvairiais instrumentais grojantys ir dainuojantys solistai bei ansambliai.
 
Pastebėjus išaugusį populiarumą ir mokytojų norą kartu su savo mokiniais koncertuoti, šiais metais pridedama ir konkursinė duetų dalis – mokytojas ir mokinys.
 
Mokytojas ir mokinys – neišskiriama komanda, o galimybė pasirodyti kartu – neįkainojama patirtis.
 
 
Renginį aplanko namaža dalis lietuvių bendruomenės. Todėl norėdami skleisti lietuviškumą ir puoselėti lietuviškas tradicijas, minint yatingas šventes, šių metų renginys skiriamas Pasaulio lietuvių metams paminėti.
 
Lietuviškumas skleidžiasi per muziką ir kultūrą, o ir renginyje dalyvaujancių kitataučių akyse skamba Lietuvos vardas ir pagarba mūsų kultūrai. Tai susitiprina kultūrų bendrystę, tarpusavio ryšį, tradicijas ir norą bendrauti sava kalba.
 
Į renginį atvyksta svečiai iš Lietuvos – Pasvalio muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai. Su Pasvalio muzikos mokykla yra užmegzti muzikiniai draugystės ryšiai, kurie jau ne kartą peraugo į nuostabius muzikinius projektus!
 
Taip pat renginyje dalyvauja nemažas būrys jau po pasaulį išsibarsčiusių Panevežiečių. 
Iš Vokietijos atvyksta operos solistė Milda Tubelytė. Kartu su savo vyru, Šveicarijos piliečiu režisieriumi ir aktoriumi, dramos, psichologijos ir didaktikos mokytoju Raphaelu Traubu ji atliks dramos ir sceniškumo, vokalo užsiėmimus.
 
 
Taip pat iš Panevėžio atvyksta mokytoja Jūratė Vilienė su savo mokiniais. Ji bus konkurso žiuri pirmininkė.
Renginyje svečiuosi ir koncertą puoš solistė, taip pat panevežietė Royal Academy of Music studentė Rusnė Tušlaitė.
 
Labai kviečiame visus norinčius dalyvauti, skleisti lietuviškumą, suburti po pasaulį išsibarsčiusius lietuvius į šį nuostabų muzikinį renginį.
 
Dėl daugiau informacijos kreiptis į renginio organizatorę, idėjos iniciatorę, lietuviškumo ir muzikinės kultūros tradicijos puoselėtoją Sandrą Baranauskienę.
 

Komentarai

Panašūs renginiai


Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.