Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Koncertas

Pavadinimas:90’s FEST LONDON VOL.2
Aprašymas:DĖMESIO! Bilietai į renginį tiesa.com platformoje jau IŠPARDUOTI. Bilietus dar galite įsigyti čia: https://www.axs.com/uk/events/354524/90s-fest-london-vol-2-tickets

Jau šį rudenį Londone bus galima išvysti pasaulį praeityje užkariavusias ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčias muzikos žvaigždes „2 Unlimited“, „Haddaway“, „Masterboy“ ir „Maxx“.
Milijonus širdžių visame pasaulyje pavergusios ir neužmirštamomis dainomis į atmintį įsirėžusios popmuzikos žvaigždės gerbėjus kviečia į vakarėlį „90’s Fest London Vol. 2“, kuris vyks lapkričio 9-ąją garsiojoje O2 arenoje.

Šokių muzikos grupė „2 Unlimited“ diskotekose ir klubuose karaliavo ne vienerius metus, o tokie jos kūriniai kaip „No Limit“ iš pirmųjų akordų atpažįstami net ir praėjus 25 metams. Be šio hito duetas Londone primins ir kitus savo „gabalus“, kurie primins jaunystės šėlsmą.

„Haddaway“ vizitinė kortelė, be abejonės, yra garsusis hitas „What is Love“, kurį žino kone kiekvienas Žemės gyventojas, tačiau ne mažiau klausytojų atsimena puikiu skambesiu išsiskiriantį „Life“ ar baladę „I miss you“.

Manote, kad energija neužsikrečiama? Pabandykite sudalyvauti vakarėlyje, kuriame pasirodys „Masterboy“ – tikras praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio fenomenas. Sakoma, kad skambant jų hitui „Feel the Heat of the Night“ nejudėti neįmanoma. Netikite? Pabandykite.

Galima lažintis, kad paminėjus grupę „Maxx“ visi ano laikmečio populiariosios muzikos gerbėjai pirmiausiai prisimins šio unikalaus dueto kūrinį „Get A Way“ – būtent jis pelnė kolektyvui pasaulinę šlovę, o milijonai peržiūrų „Youtube“ tik liudija, kad ši muzika vis dar populiari ir turi begalę gerbėjų.

Visa tai ir dar daugiau – lapkričio 9-ąją Londone. Bilietų kiekis ribotas, nepraleiskite šanso sudalyvauti geriausiame metų vakarėlyje.

P.S

Fiziniai bilietai bus pristatyti paštu į jūsų namų adresą, kurį nurodysite pirkimo metu.
Į renginį prašome ateiti su asmens dokumentu ir paštu gautu bilietu.

Iškilus nesklandumams skambinti Tel.: 079 4623 5388
Vieta:INDIGO at the O2, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
Data:0000-00-00 00:00:00
Kainos:£37.00

Vietų pasirinkimas

  

Anekdotai

„Facebook“ – vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena.