Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Koncertas

Pavadinimas:Queens of The 80s- C.C. Catch and Sandra - 2017
Aprašymas:Informuojame, kad atlikėja Sandra dėl sveikatos problemų atvykti negali, ją pakeis pasaulinio lygio žvaigždė F.R David. Žinomiausi hitai - "Words", "Pick up the phone", "I need you", "Girl you're my song", " Sahara night".

C.C.CATCH

Caroline Catharina Müller gimė Nyderlanduose, o vėliau su šeima persikėlė į Vokietiją. 1980 metais ji tapo merginų kvarteto „Optimal“ nare, su grupe išleido du singlus. Vieno iš grupės pasirodymo metu Hamburge ją pastebėjo dainų autorius ir prodiuseris Dieter Bohlen, dirbęs su tuo metu jau išgarsėjusia grupe „Modern Talking“. Caroline su šiuo prodiuseriu pasirašė sutartį ir pasivadino sceniniu vardu C.C. Catch.

1985 metų vasarą naujai pakrikštyta dainininkė debiutavo su singlu „I Can Lose My Heart Tonight“. Jos bendradarbiavimas su D. Bohlen tęsėsi iki 1989-ųjų, per tą laiką ji išleido 4 dainų albumus, 12 singlų, per tą laiką C.C. Catch tapo tikra popmuzikos karaliene visame pasaulyje.

SANDRA

Sandra Ann Lauer, labiau žinoma savo sceniniu vardu Sandra yra Vokietijos dainininkė, populiarumo viršūnėje buvusi 1980-1990 metais. Labiausiai žinomi jos hitai – „(I’ll Never Be) Maria Magdalena“, „In the Heat of the Night“, „Everlasting Love“, „Secret Land“, “ Hiroshima“, „Don’t Be Aggressive“, „Heaven Can Wait“ ir daugelis kitų.

Daugumos dainų populiarumas bei pirmosios vietos viso pasaulio hitų topuose lėmė Sandrai tarptautinę sėkmę. 1986 metais daina „In the Heat of the Night“ pelnė antrąją Tokijo muzikos festivalyje, o atlikėjos albumai „Into a Secret Land“ ir „Close to Seven“ pelnė itin aukštus muzikos kritikų įvertinimus.

Būdama populiarumo viršūnėje Sandra net sugebėjo parduoti daugiau savo įrašų nei pati Madonna.

Prieš pradėdama solinę karjerą Sandra buvo pagrindinė moterų grupės „Arabesque“ vokalistė, šis disco stiliaus dainas atliekantis trio turėjo itin didžiulį pasisekimą Japonijoje ir Rusijoje. 1990-2001 metais Sandra dirbo kartu su pasaulinio garso žvaigžde Enigma, kurios hitai net 10 kartų pateko į Jungtinės Karalystės ir JAV dainų TOP-10.

Pardavusi 30 milijonų įrašų kopijų visame pasaulyje, Sandra laikoma sėkmingiausia visų laikų Vokietijos dainininke. Kultinė žvaigždė su ištikima gerbėjų armija devintajame dešimtmetyje buvo pati populiariausia atlikėja visoje Europoje.
Vieta:INDIGO at the O2, The O2, Peninsula Square, London SE10 0DX
Data:0000-00-00 00:00:00
Kainos:£37.00

Vietų pasirinkimas

  

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****