antradienis, gegužės 24 d.
4 Zodiako ženklai, stovintys ant gerų permainų slenksčio
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Permainos

Lapkritis ne visiems praeis be pėdsakų. Kai kuriems Zodiako ženklams jis atneš sėkmę ir malonių pokyčių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiam Zodiako ženklui lapkritis bus produktyvus ir vaisingas. Vandenis seniai laukė tinkamo momento savo svarbiausiems planams įgyvendinti.

Astrologai pranašauja grandiozinę sėkmę Vandeniui, kuris daug dirba pasirinkta kryptimi, nesiblaško, negaili jėgų ir nenusimena dėl smulkių nesėkmių.

Šiame etape svarbu susikoncentruoti į pagrindinį tikslą ir galutinai apsispręsti dėl savo esminių troškimų. Visi kryptingi Vandenio veiksmai bus efektyvūs. Teigiamos permainos numatomos ir profesinėje srityje, ir asmeniniame gyvenime.

Jam patartina daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, ypač bendraujant su žmonėmis. Netikėta pažintis gali atnešti laimę į vienišo Vandenio asmeninį gyvenimą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas gali šiek tiek atsipalaiduoti. Jei pirmoji metų pusė buvo sunki ir nukentėjo finansinė sfera, tai lapkritį situacija smarkiai pagerės.

Galima bus svarstyti investicijų klausimus, tikėtis paaukštinimo darbe arba papildomo atlyginimo.

Rudens pabaigoje bus tinkamas laikas stambiems pirkiniams, nekilnojamam turtui ar naujam automobiliui įsigyti. Tokie dalykai pagerins gyvenimo kokybę.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Darboholikui Liūtui laikas susimąstyti apie poilsį. Pusę metų jis aktyviai triūsė, stengdamasis įgyvendinti daugybę planų ir idėjų, užmezginėjo naudingas pažintis, sudarinėjo sutartis, dabar jaučiasi šiek tiek išsikvėpęs.

Jo pastangos greitai duos gerą rezultatą ir užtikrins stabilumą profesinėje srityje. Atsiras galimybė gerai pailsėti, nereikia jos praleisti.

Vienišam Liūtui rudens pabaigoje pranašaujama maloni pažintis, kuris išsirutulios į ištikimą draugystę

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas gali laukti reikšmingų įvykių rudens pabaigoje. Nors jam teks papildoma atsakomybė, jis išgyvens daug teigiamų emocijų. Tai gali būti persikraustymas, vestuvės, paaukštinimas darbe ar naujo šeimos nario atsiradimas. Yra tikimybė, kad į jo gyvenimą vėl sugrįš svarbus žmogus, su kuriuo teko labai skausmingai išsiskirti.

Visą lapkritį Skorpionas galės mėgautis palankumu ir meile. Netikėti susitikimai, smagios laisvalaikio pramogos, beprotiški poelgiai ir spontaniški pirkiniai – taip jam prabėgs paskutinis rudens mėnuo. Skorpionui atrodys, kad gyvenimas tiesiog verda.

Jam patartina nerizikuoti ir saugoti savo sveikatą. Geriau atsisakyti ekstremalių sporto rūšių, sumažinti fizinį ir emocinį krūvį, kad išvengtų perdegimo.

2021 11 01 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt