sekmadienis, rugsėjo 25 d.
Horoskopas: kokio vyro jums reikia, kad santykiai būtų tobuli?
tiesa.com
Pixabay,com
Partneriai

Kaip išsirinkti tobulą gyvenimo palydovą? Kartais širdies nepakanka, reikia paklausyti ir proto balso, ir astrologų patarimų. Tad ką kiekvieno ženklo atstovėms pataria žvaigždės?

Ugnies elemento ženklai

Šios moterys yra aistros ir karingumo įsikūnijimas! Todėl paprastas, ramus ir santūrus vyras joms tikrai netiks.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šalia karalienės turėtų būti šviesus vyras, kuris nešykštėtų komplimentų. Juk karalienei prilygsta tik karalius, kuris besąlygiškai myli savo damą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šios ponios turėtų atidžiau pažvelgti į vyrus, kurie gali išlaikyti santykius nuolatinėje kaitroje. Išrinktajam tikrai neturėtų trūkti romantikos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiai damai tiks temperamentingas vyras. Jis niekada neturėtų parodyti savo silpnumo.

Šios moterys geba lengvai manipuliuoti vyrais. Jei mylimasis bus per daug užsispyręs, Ugnies elemento moterys greitai atsisakys tokio išrinktojo.

Žemės elemento ženklai

Šios moterys labai apskaičiuoja ir traukia vyrus savo intelektiniais sugebėjimais. Jų išrinktieji turėtų būti seksualūs ir žavūs, tačiau visas šis patrauklumas būtų tarsi „šaltas sniegas“. Šioms sniego karalienėms reikia atitinkamų vyrų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šios moterys turėtų atidžiau pažvelgti į dosnius intelektualus. Vyras neturėtų būti išrankus. Juk nemėgstate nusivilti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šios damos labiausiai nekenčia išdavikų. Todėl vyras turėtų būti elegantiškas, sąžiningas ir ištikimas. Šios moterys turėtų pasirinkti vyrą, kuris tur

i gerą humoro jausmą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Vyras, kuris tinka šiai moteriai, turi būti pasitikintis savimi, stiprus ir eruditas. Saldi romantika ne jai. Jai tinka psichologiniai žaidimai.

Žemės elemento moterys nemoka pasiduoti. Jos yra dominuojančios. Todėl vyras turėtų būti vidutiniškai stiprus, kad gebėtų joms nusileisti.

Oro elemento ženklai

Tai tikros damos, kurios gerbia grožį ir eleganciją, nes pačios yra malonės ir romantikos įsikūnijimas. Tokios moterys turi ypatingą žavesį ir kaip magnetas traukia vyrus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galantiškumas, kilnumas ir dosnumas. Būtent tokias savybes turėtų turėti Dvynių svajonių vyras. Meilė matuojama dosniais darbais!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jei gimėte po šiuo ženklu, esate pasmerkta moteriškai laimei! Geranoriškas, ramus ir romantiškas vyras sugebės užkariauti jūsų širdį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiuo atveju tinka vyras, kuris uždirba gerus pinigus, daug žino apie meilę ir supranta moterų psichologiją. Ne mažiau svarbu ir išvaizda.

Visos oro elemento moterys vertina vyrų sugebėjimą eiti į kompromisą. Geras humoro jausmas ir charizma padės vyrams laimėti šio tipo moterų širdis.

Vandens elemento ženklai

Šios moterys yra tikros paslaptys! Jose yra šis tas ypatingo ir jos pataiko tiesiai į sielą. Tikros mistinės būtybės. Joms reikia ypatingų vyrų, kurie būtų pasiruošę daug kam.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šios moterys atiduos savo širdį ir sielą tik žiauriam vyrui! Neįprasta išvaizda ir ypatingas stilius. Šie duomenys labai svarbūs šioms moterims.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šioms moterims svarbu, kad vyras ištvertų visus išbandymus. Kantrus, santūrus, nepavydus – šios savybės reikalingos idealiam partneriui.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šioms damoms labai svarbu užkariauti vyrą! Jos iš visos savo prigimties turėtų jausti, kad vyras yra pasirengęs jas mylėti ir saugoti. Be to, vyras turi būti labai atsakingas.

Zinoti.lt

2021 10 10 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt