antradienis, gegužės 24 d.
Kurie Zodiako ženklai sugeba sugadinti kitiems gyvenimą?
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Gadina gyvenimą

Adaptacija visuomenėje – svarbi kiekvieno individo užduotis. Kai kuriems žmonėms puikia sekasi ją įveikti.

Tačiau pasitaiko ir beširdžių žmonių, linkusių gadinti kitiems gyvenimus. Jie dažniausiai gimsta po vienu iš toliau išvardytų Zodiako ženklų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui nebūdinga empatija. Jis neparodo savo jausmų, kruopščiai slepia savo emocijas po akmenine veido išraiška.

Tokia savo elgsena šio Zodiako ženklo atstovai atstumia nuo savęs kitus žmones, parodo jiems, kad yra abejingi kitų jausmams. Žinoma, tokia taktika traumuoja Vėžio artimuosius, verčia juos kentėti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis nuolat demonstruoja savo dėmesingumą ir pastabumą. Šios savybės šiaip yra teigiamos, bet Vandenio atveju jos tik kenkia.

Šio Zodiako ženklo atstovai nuolat kontroliuoja savo gyvenimo partnerį, draugus, artimuosius. Dėl to su Vandeniu neįmanoma normaliai bendrauti, nes visiems malonu leisti laiką nevaržomoje aplinkoje.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Santykiams su kitais žmonėmis šio Zodiako ženklo atstovai neskiria dėmesio, nes žiūri į juos kaip į tuščią laiko švaistymą. Ožiaragis skiria visas jėgas darbui ir profesiniam vystymuisi.

Ožiaragio artimuosius skaudina toks jo abejingumas, jiems nepatinka nuolat jo laukti, tikėtis, kad jis pažvelgs į jų pusę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šios lengvabūdiškos būtybės mėgsta visiems sukelti problemų ir nepatogumų, kas jau savaime nemalonu aplinkiniams. Tačiau Dvyniai dar pasižymi egoizmu ir polinkiu į kaprizus.

Susitarti su jais, surasti kompromisą net paprastu klausimu būna sunku. Kiti žmonės dažnai kenčia ir kankinasi po pokalbio su Dvyniais.

2021 10 17 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt