sekmadienis, rugsėjo 25 d.
Savaitės horoskopas (spalio 18–24 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Pirmoje savaitės pusėje neverta planuoti naujų renginių ir projektų. Geriau tvarkingai užbaigti tai, kas jau suplanuota ir pradėta.

Spalio 20 dieną – mėnulio pilnatis. Kad diena būtų sėkminga, pasitelkite intuiciją. Nepriimkite sprendimų, jeigu nesate įsitikinę, kad šeštasis jausmas veikia labai stipriai.

Antroje savaitės pusėje galėsite mėgautis savo darbo vaisiais. Jeigu iki tol produktyviai triūsėte, laukite įvertinimo. Jeigu ne – darykite išvadas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Stebins jūsų kūrybiškumas ir genialios idėjos. Tikėtina, kad turėsite progų sublizgėti profesinėje srityje, ir visos jūsų pastangos sulauks tinkamo įvertinimo. Atrodys, kad viskas einasi be ypatingai didelių pastangų, todėl gali kilti pagundų padidinti jums priskirtų darbų apimtis. Nors dabar jums tikrai nekils sunkumų įgyvendinti įvairius projektus, tačiau reikėtų pagalvoti ir apie ateitį: nepamirškite, kad energijos antplūdis gali ir atslūgti...

JAUTIS

(04 21–05 20)

Ieškantys savo antrosios pusės gali tikėtis malonių pažinčių. Jei būsite atidūs, progų susipažinti su priešingos lyties atstovais turėsite tikrai nemažai. Nors šiuo laikotarpiu veiklos tikrai netrūks, tačiau žvaigždės pataria rasti laiko dažniau pabūti tarp žmonių. Galbūt jau seniai lankėtės kino teatre ar koncerte? Tokios pramogos dabar džiugins kaip niekada anksčiau, o šiek tiek papramogavę galėsite ir vėl sugrįžti prie įprastos rutinos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės žada, kad visos jūsų pastangos pagaliau duos pageidaujamų rezultatų, ir tai tikrai džiugins. Sėkmė šypsosis tiems ženklo atstovams, kurie visada siekia paties geriausio rezultato, ir pro akis nepraleidžia net menkiausių smulkmenų. Galite būti užtikrinti, kad už jūsų įdirbį bus dosniai atlyginta, taigi, tikėkitės tikrai malonių likimo siunčiamų staigmenų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šis laikotarpis bus itin palankus kvalifikacijos kėlimui ir asmeniniam tobulėjimui. Nors gali kilti pagundų nuo visko atsiriboti ir šiek tiek patinginiauti, tačiau žvaigždės pataria nepraleisti likimo siunčiamų progų: tikėtina, kad antros tokios pat galimybės galite ir nesulaukti. Vertėtų nepamiršti, kad kartais entuziazmas atsiranda jau užsiimant tam tikra veikla, taigi, suimkite save į rankas ir pasistenkite maksimaliai išnaudoti pasitaikiusias progas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jus gali varginti santykių problemos. Kad ir kaip norėtųsi nuo jų pabėgti, anksčiau ar vėliau ir vėl grįšite į tą patį tašką, todėl tiesiog susėskite ir ramiai pasikalbėkite. Jei pavyks rasti abiem pusėms tinkantį kompromisą, karo kirvį galėsite užkasti ilgam. Jei namuose tvyranti atmosfera taps kur kas malonesnė, galėsite tikėtis didesnio pasisekimo darbe ir kitose gyvenimo srityse.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus nuklydusios kažkur toli, todėl jums bus sunku susikaupti. Žinoma, tai gali turėti neigiamą poveikį rezultatams profesinėje srityje, todėl pasistenkite suimti save į rankas, arba pasvarstykite apie atostogas. Jei turite galimybę bent kurį laiką atitrūkti nuo kasdienybės, būtinai tuo pasinaudokite. Tikėtina, kad kokybiškas poilsis leis jums pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Turėsite progų įgyti naujų žinių, ir tai skatins jūsų entuziazmą. Tikėtina, kad įgytos žinios bus nesunkiai pritaikomos kasdienybėje, todėl jums pavyks pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Jei jums kils sunkumų sprendžiant tam tikrus klausimus, nesidrovėkite prašyti artimųjų pagalbos: tikėtina, kad jų įžvalgos ir patarimai leis kur kas paprasčiau priimti sprendimus, todėl kasdienių problemų sprendimas taps gerokai paprastesnis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Palankus metas atnaujinti senus ryšius. Galite sulaukti netikėto skambučio iš seniai matyto draugo, todėl pagalvokite apie galimybę susitarti dėl susitikimo. Bendravimas su kitais žmonėmis šiuo laikotarpiu gali tapti pagrindine jūsų varomąja jėga, todėl tam vertėtų skirti pakankamai laiko. Net ir tuomet, jei tektų atidėti tam tikrų darbų atlikimą, bendravimas su kitais žmonėmis jums gali būti net labai naudingas, nes tai gali įkvėpti įgyvendinti senus sumanymu

s ar paskatinti imtis ryžtingesnių veiksmų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Kad ir kokių kliūčių pasitaikytų jūsų kelyje, ir toliau žygiuokite į priekį. Nepamirškite, kad sunkumų visada buvo ir bus, tačiau tik nuo jūsų pačių priklausys, kokius sprendimus nuspręsite priimti. Šiuo laikotarpiu įvairių įprastų užduočių atlikimas gali pareikalauti gerokai didesnių pastangų nei kada nors anksčiau, bet tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte viską mesti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Palankus laikotarpis siekiantiems įgyvendinti savo sumanymus. Visos jūsų pastangos tikrai neliks nepastebėtos, todėl sulauksite atitinkamo įvertinimo ar net apdovanojimo. Pasistenkite neužmigti ant laurų ir toliau judėkite į priekį: norintiems svajones paversti realybe teks nueiti dar tikrai nemažą kelią. Nesustokite pusiaukelėje: kiekvienas žingsnelis jus vis labiau priartins prie finišo tiesiosios.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Turėsite galimybių išlaisvinti savo kūrybinę energiją. Šiuo laikotarpiu pasižymėsite įžvalgumu, todėl įvairių problemų sprendimas gali tapti gerokai paprastesnis nei bet kada anksčiau. Jūsų draugai ar kolegos gali prašyti patarimų tam tikrais gyvenimiškais klausimais: jei nuoširdžiai pasistengsite jiems padėti, labai greitai galite sulaukti dosnaus žvaigždžių atlygio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Sulauksite gana netikėtų užduočių, kurias atlikti bus gerokai paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Žvelkite į tai kaip į galimybę įrodyti savo sugebėjimus – net ir tuomet, jei manote, kad jums patikėti darbai neatitinka jūsų kompetencijos. Jei suimsite save į rankas ir priimsite metamus iššūkius, tikėtina, kad jau labai greitai turėsite galimybę pagerinti savo finansinę situaciją ar net turėsite progų pagerinti savo reputaciją.

Patarimupasaulis.lt

2021 10 14 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt