penktadienis, rugpjūčio 19 d.
Sėkmė ankstyvą pavasarį: 4 zodiako ženklai pajus tikrą gyvenimo skonį
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Sėkmė

Fortūna mėgsta energingus ir drąsius žmones. Juk rizika atveria naujas galimybes arba priverčia kitaip pažvelgti į tai, kas supa aplinkui: į žmones, įvykius, savo poelgius.

Šio pavasario pradžia bus palanki veikliems ir mėgstantiems rizikuoti.

Kas rizikuos ir laimės pavasario pradžioje?

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pavasario pradžioje Skorpionui atsiras galimybė minimaliomis pastangomis išspręsti daugybę sudėtingų problemų ir skaudžių klausimų.

Skorpionas jausis pasitikintis savimi ir kupinas jėgų, kurios galės panaudoti savo tolimesnei karjerai arba pergalėms meilės srityje siekti.

Jis norės sužavėti vieną priešingos lyties atstovą, dėl kurio visai pames galvą. Jį tiesiog užvaldys aistros, todėl darbe dėl nuolatinio sklandymo padebesiais gali susidaryti labai kebli situacija.

Skorpionas gali netikėtai nuspręsti, kad meilinimosi laikotarpis nebereikalingas, ir pareikšti savo išrinktajai (ar išrinktajam), kad santykius galima perkelti į kitą lygį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šiltas pavasario vėjas įkvėps Šaulį naujiems netikėtiems veiksmams. Spontaniški, rizikingi verslo sandėriai ir įvairios akcijos po kurio laiko atneš netikėtą pelną ir papildys jo banko sąskaitas.

Pavasario pradžia Šauliui bus turtinga įvairiausių renginių, susitikimų ir pažinčių, stiprių išgyvenimų ir ryškių emocijų. trykš emocijos. Šaulys stengsis suvokti pats, kas vyksta, stebėti, kaupti žinias ir patirtį. Savo entuziazmu jis įkvėps kitus rizikingiems ir ryžtingiems veiksmams. Vienišo Šaulio laukia puiki likimo dovana – susitikimas su antrąja puse.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pavasario saulė kaitins Avino kraują. Netikėtas energijos antplūdis nulems spartų karjeros

Nedrąsi pavasario šiluma kurstys ugnį Avino kraujyje. Toks energijos antplūdis prisidės prie greito karjeros vystymąsi. Demonstruodamas darbe savo kompetenciją ir profesionalumą, Avinas galės pelnyti kolegų pripažinimą ir klientų pagarbą.

Valdžia taip pat atkreips dėmesį į kruopštų ir atkaklų šio Zodiako ženklo atstovų darbą. Galima tikėtis įdomių pasiūlymų, naujų darbo projektų, komandiruočių, mokymų, kvalifikacijos kėlimo kursų, kuriuos jie įgytų naujų įgūdžių ir išmoktų spręsti sudėtingus klausimus.

Avino aktyvumas ir stropus darbas duos teigiamų rezultatų ir atvers plačias perspektyvas : jis galės po kurio laiko užimti aukštesnes pareigas ir gauti didesnį atlyginimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo damų pavasario pradžioje laukia laukia drastiškos permainos asmeniniame gyvenime. Kuklioms Vandens stichijos ženklo atstovėms teks rizikuoti ir rinktis tarp sunkaus ir ilgo karjeros kelio ir laimingo asmeninio gyvenimo.

Partneriui nepatiks, kiek laiko jo brangiausioji praleidžia darbe. Ginčai ir argumentai, kad reikia užsidirbti gerą atlyginimą, nes padidėjo mokesčiai ir reikia daugiau lėšų įvairioms išlaidoms, nepadarys tinkamo įspūdžio jūsų sielos draugui.

Žvaigždės ankstyvą pavasarį globos Vėžį., todėl kar ir kokį sprendimą jis priims šiuo svarbiu klausimu, jam vis tiek pasiseks ir viskas išeis tik į gerą.

2022 02 20 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt