penktadienis, gruodžio 3 d.
Bebaimis prancūzas 70 metrų aukštyje perėjo lynu virš Senos
BNS
Scanpix

Bebaimis prancūzas perėjo virš Senos upės Paryžiuje 70 metrų aukštyje įtemptu lynu, tuo itin nudžiuginęs Eifelio bokšte ir upės pakrantėse jį stebėjusius žmones.

Saugos diržu prisirišęs basas 27 metų Nathanas Paulinas lėtai ėjo lynu, kuris buvo įtemptas tarp Eifelio bokšto ir „Chaillot“ teatro.

Jis kelis kartus buvo sustojęs pailsėti ir sėdėjo ar gulėjo ant lyno.

„Nebuvo lengva nueiti 600 metrų, sutelkti dėmesį, kai aplinkui buvo tiek visko, įtampos, ... tačiau tai vis tiek buvo gražu“, – šeštadienį po pasirodymo sakė jis.

N. Paulinas sakė, kad buvo sunku gauti visus būtinus leidimus, ką jau bekalbėti apie „stresą, susijusį su publika, ir tai, kad aplinkui buvo daug žmonių“.

N. Paulinas, kuriam priklauso keli pasauliniai rekordai, šį pasirodymą surengė Prancūzijoje minint kasmetinę Nacionalinio paveldo dieną, kuomet žmonės yra kviečiami apsilankyti istoriniuose pastatuose ir kitose vietose, kurios visuomenei paprastai yra uždarytos.

Beje, lynu virš Senos jis yra perėjęs ir 2017 metais.

...

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 19 15:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt