ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
A. Bilotaitė: turime patikimą, profesionalią ir modernią policiją
BNS
Alfa.lt
Policija

Sveikindama Lietuvos policiją profesinės dienos proga vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė teigė, kad pareigūnai dirba profesionaliai, o visos valstybės investicijos į šią tarnybą atsipirko.

„Matydami kaip profesionaliai tvarkotės su grėsmingomis situacijomis – šiandien galime užtikrintai sakyti – turime patikimą, profesionalią ir modernią policiją. Visos valstybės investicijos į policijos techniką, mokymus, parengtį – atsipirko. Investuodami į pareigūnus investuojame į savo saugumą“, – šeštadienį Šiauliuose teigė ministrė.

Ji dalyvavo policijos ir visuomenės šventėje.

A. Bilotaitė padėkojo pareigūnams už jų darbą ir tvirtino juntanti, kad ir visuomenė pasitiki pareigūnais.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, šiuo metu policijoje dirba beveik 8 tūkst. pareigūnų. Kasdien patruliuoja ir viešąją tvarką užtikrina 576 policijos ekipažai.

Policijos (Angelų Sargų) diena minima spalio 2 diena. Pirmą kartą ji paminėta 1921 metų spalio 2 dieną Kaune, o profesine švente oficialiai paskelbta 1924 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 25 13:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt