Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-06-25

Anglijoje nuomos kainos – aukščiausios Europoje

  
Anglijoje nuomos kainos – aukščiausios Europoje Būsto nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje dvigubai lenkia kainas Europoje.
Kaip mes galime tikėtis, kad žmonės augins šeimas ir kurs verslus, jei jie net nežino, kur galės sau leisti gyventi?”,

Nacionalinės būsto federacijos tyrimų duomenimis, nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje (JK) yra beveik dvigubai didesnės, lyginant su kitomis Europos šalimis, - skelbė telegraph.co.uk naujienų portalas.

JK vidutiniška nuomos kaina vienam namų ūkiui per mėnesį siekia 902 eurų (£750), tuo tarpu Europos vidurkis - 481 eurai (£400).
Tose šalyse, kur darbo užmokesčio dydis yra panašus į JK, pavyzdžiui, Vokietijoje ir Olandijoje, nuomos kainos vis vien yra ženkliai mažesnės - vidurkis svyruoja tarp 600 ir 625 eurų.
 
Daugelis potencialių būsto pirkėjų ir jaunų šeimų JK yra priversti gyventi išnuomotame būste. Būsto nuoma ypač paplitusi Londone ir šalies pietryčiuose, kur įsigyti nekilnojamą turtą yra sunku dėl ypatingai aukštų būto kainų. JK nuomininkai beveik 40 proc. savo pajamų išleidžia mokėdami nuomos mokestį, tuo tarpu Europos vidurkis yra tik 28 proc.
 
Deividas Orras, vyriausiasis Nacionalinės būsto federacijos vadovas, sakė, kad britų nuominingai susiduria ne tik su pražūtingomis nuomos kainomis, bet ir su neužtikrintumu, ar galės likti gyventi tuose pačiuose namuose ir sekančiais metais.
 
„Kaip mes galime tikėtis, kad žmonės augins šeimas ir kurs verslus, jei jie net nežino, kur galės sau leisti gyventi?”, - retoriškai klausė D. Orras.
  

Žymos: Būstas Anglijoje, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...