Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-28

Paaiškėjo Londono rajonai, kuriuose gyventojai jaučiasi laimingiausi

  
Paaiškėjo Londono rajonai, kuriuose gyventojai jaučiasi laimingiausi
© Geograph.org.uk
Vaizdinga gatvė Londone.

Nacionalinio statistikos departamento atlikta apklausa bandė įvertinti, kaip Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai vertina savo asmeninę gerovę remiantis keturiais pagrindiniais aspektais: mėgavimusi gyvenimu, laime, savirealizacija ir nerimo lygiu.

Apklausa atskleidė netikėtą posūkį. Pasirodo, būsto kaina daro ypač didelę įtaką gerai londoniečių savijautai.
Nustatyta, kad šiuo metu laimingiausi žmonės Londone gyvena sostinės šiaurės vakaruose - Harrow rajone, kurie dešimtbalėje laimės skalėje surinko 7.86 taškus. Šio rajono gyventojai taip pat mažiausiai nerimauja. Vidutinis nerimo indeksas siekė tik 2.44.
 
Kitas puikiai apklausoje pasirodęs rajonas - Suttonas pietvakarių Londone. Čia gyventojai tikrai mėgaujasi gyvenimu ir jaučiasi daug laimingesni nei vidutinis britas.
 
Pastebėta, kad toliau nuo miesto centro gyvenantys londoniečiai jaučiasi kur kas laimingesni nei esantys sostinės centre. Hammersmith'o ir Fulhamo, Islingtono, Kensingtono ir Chelsea bei Camdeno gyventojai emociškai jaučiasi daug labiau pažeidžiami nei JK vidurkis.
 
Didžiausią įtaką tam darė, kaip rodo tyrimas, būsto kainos. Nors vidutinis darbo užmokesčio iki būsto kainų santykis Anglijoje yra 7.9, Londono skirtumas yra kur kas didesnis - 13.9.
 
Tuo tarpu laimingiausia vieta gyventi visoje JK - Rushmooras Hampšyro grafystėje. Šio miestelio gyventojai visose kategorijose surinko daugiau taškų nei vidutinis britas.
 
 
  

Žymos: Būstas, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!