Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Spareroom.com   |   2016-11-14

Pigiausi Londono rajonai kambario nuomai

  
Pigiausi Londono rajonai kambario nuomai Kambarių nuomos kainos Londone pasiekė nematytas aukštumas.
Tarp 2015-ųjų ir 2016-ųjų būsto nuomos rinka sostinėje primą kartą per ilgą laiką pradėjo rodyti ženklus, kad kainos pagaliau nustoja augti.

Kambarių nuomos kainos Jungtinės Karalystės (JK) paskutiniu metu pasiekė nematytas aukštumas. Londoniečiai skundžiasi, kad neretai daugiau nei pusė atlyginimo skiriama vien padengti mokesčiams ir kambario nuomai.

Ekspertų teigimu, tarp 2015-ųjų ir 2016-ųjų būsto nuomos rinka sostinėje primą kartą per ilgą laiką pradėjo rodyti ženklus, kad kainos pagaliau nustoja augti. Paskutiniais metais kambarių nuomos kaina Londone augo tik dviem procentais.
Pasak kambarių nuomos portalo Spareroom.com, Londonas vis dar išlieka brangiausiu JK miestu nuomotis būstą. Vidutinė kambario nuoma šiuo metu Londone atsieina 741 svarų sterlingų.
 
Tokiuose brangiausiuose sostinės rajonuose, kaip St Pauls, Holland Park, Chelsea ir West Brompton, kambarių nuomos kaina dėl „Brexit” nukrito vienu procentu. Tiesa, kambario nuomos kaina šiose vietovėse - vis dar daugiau nei tūkstantis svarų.
 
Tuo tarpu tokiuose augančio populiarumo rajonuose, kaip pietryčių Londone esantys Thamesmead ir Abbey Wood, rytų Londone esantis Manor Park ar šiaurinėje sostinės dalyje esantis Edmonton, vidutinė kambario nuomos kaina siekia 550 svarų sterlingų.
 
Ekspertų teigimu, šiuose rajonuose žemos nuomos kainos laikysis neilgai, kaip kad atsitiko West Norwood ar itin pigiu laikytame East Ham rajone. Šiuo metu kambario nuomos kainos čia jau siekia 600 svarų.
 
  

Žymos: Kambario nuoma, Būstas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...