Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-08-14

Rumunai Londone įsikūrė net sodo pašiūrėje

  
Rumunai Londone įsikūrė net sodo pašiūrėje
© google.com
Name gyveno apie 15 žmonių su vaikais.
Sodo pačiūrėje rastas čiužinys, patalynė bei drabužiai.

Londone iš namo privalės išsikraustyti nemažas būrys rumumų, kurie patalpose apsistojo nelegaliai bei gyveno itin prastomis sąlygomis.

Šiaurės Vakarų Londone esančios Brento savivaldybės tarnautojai į minėtą namą dėmesį atkreipė dar anksčiau, bet pirmojo patikrinimo metu jame sutiktas Rumunijos pilietis tikino, kad yra apsistojęs pas brolį, o 3 kambariuose gyvena iš viso 6 žmonės.
Tačiau vėliau paaiškėjo, jog jame glaudėsi mažiausiai 15 žmonių, kurie namo savininkui be jokios sutarties už stogą virš galvos mokėjo 80-100 svarų sterlingų per savaitę. Jie gyveno itin prastomis sąlygomis: pora sutuoktinių buvo priversta miegoti dviaukštės lovos apatinime gulte, kai kurie čia apsistojo su vaikais.
 
Be to, rasta įrodymų, jog nuomininkai gyveno ne tik namo patalpose – sodo pačiūrėje rastas čiužinys, patalynė bei drabužiai leidžia manyti, kad ir jame buvo apsistojęs žmogus.
 
Namo savininkui gresia atsakomybė už įvairius pažeidimus, o gyventojams taip pat teks pasiieškoti naujo būsto.
 
  

Žymos: Londonas, Imigrantai, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!