Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-02-14

Socialiniai būstai kelia šiurpą

  
Socialiniai būstai kelia šiurpą
© wikipedia.com
Savivaldybė turi užtikrinti, jog socialinis būstas yra tinkamas gyventi.
Mažamečiams vaikams išsivystė kvėpavimo takų sutrikimai.

Anglijos savivaldybės per praėjusius penkis metus sumokėjo daugiau nei 35 mln. svarų kompensacijų už suteiktus socialinius būstus, kuriuose gyvenimo sąlygos buvo itin blogos.

 Per praėjusius penkis metus buvo sulaukta beveik 11 tūkst. skundų dėl pelėsio, drėgmės, apgriuvusių sienų ir kitokių pažeidimų, kurie trukdė žmonėms gyventi ir net turėjo neigiamos įtakos jų sveikatai. Nuo 2011 – 2012 metų tokių skundų padaugėjo 68 proc.
Anne Asquit padavė į teismą Leeds miesto savivaldybę, mat jai skirtame socialiniame būste buvo itin blogos sąlygos: name buvo pelėsis, sienose žiojėjo skylės, o nuo virtuvės sienų krito spintelės. Dėl gyvenimo tokiomis sąlygomis jos dviem mažamečiams vaikams išsivystė kvėpavimo takų sutrikimai.
 
Būstą Jungtinėje Karalystėje besinuomojantys žmonės gali paduoti į teismą būsto savininką, jei pastarasis nepasirūpina namo tvarka. Kai būstas yra nuomojamas iš savivaldybės, pastaroji turi užtikrinti, kad gyvenamasis plotas atitiktų būtiniausius higienos ir saugumo standartus.
 
 
 
  

Žymos: Pelėsis, Socialinis būstas, savivaldybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išsiskyrė vyras su žmona. Po 5 metų susitinka, vyras klausia:
– Kaip sekasi?
– Puikiai.
– O kaip vaikai laikosi?
– O ką? Jie ne su tavim?!