Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-03

Tiesa.com 9-ojo gimtadienio proga gavo geriausią dovaną – mes skaitomiausi (statistika)

  
Tiesa.com 9-ojo gimtadienio proga gavo geriausią dovaną – mes skaitomiausi (statistika) Ir portalas www.TIESA.com, ir laikraštis „Tiesa“ per 9 metus tapo JK lietuvių vedliu žiniasklaidoje.
Per 9 metus www.TIESA.com užsitarnavo skaitytojų palankumą

Naujausi nepriklausomi skaitmeninės rinkos tyrimų duomenys rodo, kad naujienų portalas www.TIESA.com yra lankomiausias tarp visų lietuviškų žiniasklaidos kanalų Jungtinėje Karalystėje.

Nepriklausomos skaitmeninės rinkos tyrimų kompanijos „SimilarWeb“ atlikta duomenų analizė neleidžia abejoti, kuris naujienų portalas tarp Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių šiuo metu yra pats populiariausias.
Per antrąjį metų ketvirtį buvo aiški auditorijos lyderė: per tris mėnesius interneto vartotojai portale www.TIESA.com apsilankė pusantro milijono kartų. Tai yra geriausi rodikliai tarp visų lietuviškų naujienų portalų – artimiausius konkurentus www.TIESA.com lenkia penktadaliu milijono apsilankymų, o esančius trečioje vietoje lenkia net dvigubai.
 
Nuo metų pradžios portale apsilankyta jau beveik 8 milijonus kartų.
 
Jau beveik devynerius metus naujausias ir aktualiausias žinias JK lietuviams pranešantis portalas  www.TIESA.com lankytojus taip pat traukia kaip patikimų skelbimų šaltinis, informuoja apie laisvalaikio renginius, suteikia skaitytojams galimybę operatyviai pranešti tautiečiams svarbią informaciją, diskutuoti įvairiomis temomis.
 
www.TIESA.com tapo ir puikiu vedliu vis klaidesnėse „Brexit“ džiunglėse ir nuolat praneša naujausias bei JK gyvenantiems lietuviams aktualiausias žinias, susijusias su šiuo procesu.
Neblėsta ir Jungtinėje Karalystėje leidžiamo bei nemokamai platinamo laikraščio „Tiesa“ populiarumas, o portalo paskyros socialiniame tinkle „Facebook“ sekėjų skaičius jau siekia beveik 30 tūkst.
 
Siekdami sukurti tiksliausią, nešališką ir patikimiausią skaitmeninio pasaulio vaizdą „SimilarWeb“ nesikliauja tik vienu duomenų rinkimo kanalu ir dirba su įvairiais šaltiniais, ne vienerius metus kūrė ir ištobulino duomenų rinkimo infrastruktūrą bei procesus.
TIESA.com ir kitų JK lietuviams skirtų naujienų portalų lankomumo statistika. TIESA.com ir kitų JK lietuviams skirtų naujienų portalų lankomumo statistika.
TIESA.com ir kitų JK lietuviams skirtų naujienų portalų lankomumo statistika. TIESA.com ir kitų JK lietuviams skirtų naujienų portalų lankomumo statistika.
  

Žymos: Žiniasklaida, tiesa.com, jk lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...