Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-14

Londono gaisras: liudininkai pasakoja kraują stingdančias istorijas

  
Londono gaisras: liudininkai pasakoja kraują stingdančias istorijas 27 aukštų daugiabutyje kilęs gaisras pareikalavo žmonių gyvybių.
Mačiau, kaip žmonės šoko per langus… vienas tikrai šoko iš 15 aukšto.

Pasibaisėję trečiadienio naktį kilusio gaisro Vakarų Londone liudininkai pasakojo matę pro langus šokančius žmones. Anot šaltinių, užsiliepsnojus didžiuliam daugiabučiui, kuriame yra 120 butų, ugnies įkalinti žmonės pro langus šoko net iš penkiolikto aukšto.

Liudininkai pasakojo, kad pastate įstrigę žmonės bandydami pasprukti iš degančio daugiabučio naudojo paklodes, o kitiems nieko neliko, kaip tik gelbėjant savo gyvybes šokti pro langus.
Jau dabar aišku, kad 27 aukštų daugiabutyje kilęs gaisras pareikalavo žmonių gyvybių, bet aukų skaičius kol kas nežinomas, pranešė Londono ugniagesių brigados vadė Dany Cotton.
 
Gaisro liudininku tapęs Daniel BBC pasakojo, kad niekas negalėjo išsivaduoti: „Degančiame pastate įstrigo daugybė žmonių. Niekas negalėjo naudotis liftais. Mačiu, kaip žmonės šoko per langus… vienas tikrai šoko iš 15 aukšto.”
 
Kitas liudininkas pasakojo, kad gaisras prasidėjo antrame aukšte, o liepsnos visame pastate išplito per kelias sekundes: „Negalėjau patikėti savo akimis. Žmonės daugiaukštyje šaukėsi pagalbos ir mojavo telefonais.”
 
„Niekada gyvenime nebuvau matės nieko panašaus. Aš gyvenu kaimyninėje gatvėje, apie 700 m. nuo pastato. Mūsų gatvėje visos mašinos padengtos juodomis dulkėmis, gatvė skendėjo dūmuose.”, - pasakojo Whalidas Kalanas.
Iki šiol Londono greitosios pagalbos tarnyba patvirtino, kad gydo apie 30 gaisro metu nukentėjusių asmenų.
 
 
 
 
  

Žymos: Gaisras, Vakarų Londonas, daugiaaukščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti