Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-20

Rytų Londone prostitucijos imperiją sukūręs vyras įkalintas

  
Rytų Londone prostitucijos imperiją sukūręs vyras įkalintas
© Metropolitan police
Davidas Archeris už prekybą žmonėmis už grotų pasiųstas 13-ai metų.
Iš užsienio atsivežęs moterų nuteistasis jas apgyvendindavo savo bordeliuose ar viešbučiuose.

Vyras, sukūrės pelningą sekso imperiją Rytų Londone ir vertęs joje dirbti pažeidžiamas moteris, įkalintas trylikai metų.

Keletą bordelių mieste kontroliavęs Davidas Archeris versdavo merginas ir moteris juose gyventi bei teikti sekso paslaugas. Vyras taip pat apkaltintas ir prekyba žmonėmis bei trimis seksualiniais užpuolimais.
Iš užsienio atsivežęs moterų nuteistasis jas apgyvendindavo savo bordeliuose ar viešbučiuose. D.Archeris fotografuodavo moteris seksualiomis bei intymiomis pozomis, o vėliau nuotraukas naudodavo jų paslaugoms reklamuoti.
 
Apie šią veiklą policija sužinojo pernai, kai viena iš bordelio pasprukusi moteris pranešė apie kambaryje užrakintą kitą auką. Atvykus pareigūnams ir išlaisvinus nukentėjusiąją paaiškėjo, kad jos gyvenamoji vieta – bordelis. Pareigūnai išsiaiškino, kad D.Archeriui priklauso keturi nekilnojamojo turto objektai, kuriuose veikė seksualinių paslaugų suteikimo vieta. Plaistow, Forest Gate, Wanstead bei Fulham rajonuose nuteistasis buvo įkūręs bordelius.
 
Paskaičiuota, kad bendrai jo verslas vertas 16mln. svarų sterlingų. Drauge su D.Archeriu nuteistos ir jo bendrininkės – kompanijos buhalterė bei finansų ir bordelių administratorė.
 
  

Žymos: Prekyba žmonėmis, Prostitucija, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.