Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   ELTA   |   2019-10-06

B. Johnsonas: ES šalys turėtų pasivyti JK pusiaukelėje ir priimti naujus „Brexit“ siūlymus

  
B. Johnsonas: ES šalys turėtų pasivyti JK pusiaukelėje ir priimti naujus „Brexit“ siūlymus
© Facebook

Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas sekmadienį teigė, jog ES turi atlikti didelį „šuolį“ jam pateikus siūlymus pakeisti „Brexit“ susitarimą.

„Aš šią situaciją matau taip: pastarąją savaitę paviešinti siūlymai reprezentuoja mus – JK, šokančią į sraunioje upėje esančią salą, – B. Johnsonas rašė straipsnyje, kurį išspausdino „Brexit“ remiantys laikraščiai „The Sun on Sunday“ ir „The Sunday Express“. – Jei žadame išstoti su susitarimu, reikia, kad ES taip pat šoktų iš savo upės pusės ir susitiktų mus saloje upės viduryje. Taip ES parodytų norą sudaryti tokį susitarimą, kurį JK parlamentas galėtų paremti.“
ES vadovai atmetė šią savaitę paskelbtus B. Johnsono siūlymus ir paragino jį pateikti paaiškinimų. Airijos sienos klausimas po „Brexit“ vis dar išlieka pagrindine problema ir nesutarimų tarp ES ir JK šaltiniu.
 
„Mūsų draugams europiečiams sakau: nepraleiskite galimybės, kurią atneša mūsų naujas pasiūlymas“, teigė B. Johnsonas ir paskatino Briuselį prisijungti prie Londono už „derybų stalo“, laikantis „kompromiso ir bendradarbiavimo“ dvasios.
 
„Galime tai padaryti su susitarimu, jei to nori ES“, – sakė premjeras, prieš tai pabrėžęs, kad JK bloką paliks spalio 31 dieną, su susitarimu arba be jo.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.