Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-08

Borisas Johnsonas, atsisakęs atidėti „Brexitą”, galėtų sėsti į kalėjimą

  
Borisas Johnsonas, atsisakęs atidėti „Brexitą”, galėtų sėsti į kalėjimą
© facebook nuotrauka

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas nenoriai priimė žinias, kad jam gali tekti atidėti „Brexitą”, tačiau Lordas MacDonaldas, buvęs vyriausiasis teisėjas, teigia, kad jei ministras pirmininkas atsisakys tą daryti, jo gali laukti kalėjimas.

Borisas Johnsonas galėtų sėsti už grotų, jei atsisakys atidėti „Brexitą”.
Jungtinės Karalystės Lordų Rūmai penktadienį pritarė įstatymui, kuriuo siekiama užkirsti kelią „Brexit“ be sutarties scenarijui, suduodami dar vieną smūgį premjero Boriso Johnsono vyriausybei.
 
Įstatymo projektą, kuris įpareigos B. Johnsoną prašyti Europos Sąjungos trims mėnesiams atidėti „Brexit“, jei jam nepavyks iki spalio 19-osios sudaryti susitarimo su ES, komentavo ir pats JK premjeras.
 
Borisas Johnsonas teigė, kad „mieliau mirtų griovyje”, nei prašytų ES atidėti Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos datą.
 
Vis dėl to, tikimasi, kad naujasis įstatymas pirmadienį bus patvirtintas karūnos, tad Boriso pasirinkimų ratas bus toks: paklusti įstatymui, sėsti už grotų, arba, kaip jis pats sakė, „mirti griovyje”.
  

Žymos: Boris Johnson, Įstatymas, brexit, brexit europos sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!