Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   basketnews.lt   |   2014-06-06

Klaipėdiečiams mažėja kliūčių Eurolygos link

  
Klaipėdiečiams mažėja kliūčių Eurolygos link Neptūnas kitą sezoną Klaipėdoje gali priimti stipriausias Europos komandas.

Maskvos CSKA ir Valensijos „Basket“ pergalės priartino Klaipėdos „Neptūną“ prie Eurolygos. Dabar klaipėdiečiams beliko sulaukti gerų žinių iš Sienos „Montepaschi“ ir Malagos „Unicaja“ komandų, rašo portalas basketnews.lt

 Ispanijos lygos ketvirtfinalyje liko vienintelis nežinomasis: Malagos „Unicaja“ lemiamose rungtynėse susitiks su Las Palmo „Gran Canaria“. „Neptūnui“ naudingesnė būtų Malagos ekipos pergalė, kuri padėtų pakilti dar laipteliu aukštyn B licencijų lentelėje.
Gerų žinių „Neptūnui“ reikia laukti iš Italijos. Jeigu Sienos „Montepaschi“ pateks į šios lygos finalą, italai per B licenciją išsiųs taip pat tik vieną ekipą. Sienos klubas pusfinalio serijoje iki keturių pergalių 2:0 pirmauja prieš Romos „Acea“.
 
Taigi „Neptūnas“ (net jei pralaimės LKL finalą) žais Eurolygoje, jeigu:
 
1. „Real“ (arba „Unicaja“) ir „Barcelona“ žais Ispanijos lygos finale, o „Montepaschi“ – Italijos lygos finale. Tada klaipėdiečiai užimtų devintą vietą B licencijų reitinge. Jeigu „Montepaschi“ nepateks į finalą, bet Ispanijos čempionato finale žais pirmiau išvardytos komandos, „Neptūnas“ užims dešimtą vietą reitinge ir vis tiek pateks į Eurolygą.
 
2. „Real“ (arba „Unicaja“) ir Valensijos „Basket“ žais Ispanijos lygos finale, „Montepaschi“ – Italijos lygos finale. Tokiu atveju klaipėdiečiai B licencijų reitinge užims dešimtą vietą, kurios pakaks patekti į Eurolygą.
Tiesa, klaipėdiečiai dar neprarado galimybių laimėti ir Lietuvos čempionatą – jie serijoje su Kauno „Žalgiriu“ atsilieka 2:3.
 
  

Žymos: Krepšinis, Eurolyga,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“