Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-12-10

Tėvai perspėjami dėl pigių „L.O.L" lėlių klastočių, kuriose yra mirtinų cheminių medžiagų

  
Tėvai perspėjami dėl pigių „L.O.L" lėlių klastočių, kuriose yra mirtinų cheminių medžiagų
© facebook nuotrauka

Padirbtos populiarių žaislų versijos - tokios kaip„L.O.L siurprizas!" lėlytės, kurios buvo praėjusių metų „būtinas“ kalėdinis žaislas, buvo rasta ftalatų - cheminių medžiagų, galinčių pakenkti kepenims, inkstams, plaučiams ir reprodukcinei sistemai.

Kalėdinėmis dovanėlėmis besirūpinantys pirkėjai įspėjami, kad nepamirštų nepirkti suklastotų ir potencialiai pavojingų žaislų, kuriuose gali būti nuodingų medžiagų.
Tokie žaislai, nors viliojančiai pigūs, mažiesiems gali sukelti rimtų svaikatos pavojų, neretai kalbama apie užspringimo ar klausos sutrikimų riziką.
 
Tai taip pat žmonės raginami atsargiai kreiptis į įtartinus internetinius pardavėjus, siūlančius pristatyti prekes kitą dieną, ypač jei jie siūlo parduoti paklausių žaislų, kurių nėra sandėlyje kitur.
 
Tarybos konfiskavo daugiau nei 54 000 meškiukų, kurie kelia pavojų užspringti, elektrinių paspirtukų, kurie neturi saugos dokumentų, ir galybę žaislų su garso elementais, viršijančių leistinas žaislų decibelų ribas, ir taip galinčius pakenkti vaiko klausai.
  

Žymos: Kalėdos, Žaislai, Dovanos, LOL

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?