Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-21

Išpuolis Briuselyje – teroristas nukautas

  
Išpuolis Briuselyje – teroristas nukautas
© imago/Xinhua
Briuselio stotyje kariai nukovė vyrą, vilkėjusį savižudžio diržą.
Jis sprogmenį spėjo detonuoti, aplink pliūptelėjo liepsna. Laimei, kitų aukų išvengta.

Centrinėje Briuselio stotyje kilo sąmyšis po to, kai joje pastebėtas savižudžio sprogdintojo diržą vilkintis vyras. Nespėjus nutikti didelei nelaimei, vyras buvo nukautas karių, budinčių stotyje.

Antradienio vakarą traukiniai į ir iš stoties buvo sustabdyti, o pati stotis evakuota, į stotį atvyko gausios policijos pareigos. Liudininkų teigimu, kuriuos citavo vietos spauda, vyras arabiškai šaukė „Allahu Akbar“.
Pranešama, kad pastebėję iš vyro drabužių kyšančius laidus, kariai jį nušovė. Belgų laikraštis „La Libre“ skelbė, kad vyras su savimi turėjo kuprinę bei savižudžio diržą. Jis sprogmenį spėjo detonuoti, aplink pliūptelėjo liepsna. Laimei, kitų aukų išvengta
 
Federalinė prokuratūra, ėmusi tirti įvykį pranešė, kad laiko jį teroristine ataka. Išpuolis įvykdytas praėjus vos dienai po to, kai Londone į musulmonų būrį furgonu rėžėsi vyras, o Paryžiuje – įtariamas radikalas trenkėsi į policijos kortežą.
 
Belgijoje šiuo metu galioja aukštas terorizmo tikimybės pavojus po to, kai pernai savižudžiai teroristai susisprogdino oro uoste bei metro stotyje. Šis išpuolis nusinešė 130 gyvybių.
 
  

Žymos: Terorizmas, Briuselis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?