Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2011-11-17

Savaitės filmas: „The Rum Diary“ (video)

  
Savaitės filmas: „The Rum Diary“ (video) Filmas pirmiausia patiks J.Deppo gerbėjams.

„Romo dienoraštis“ – tai istorija apie rašytoją, atsidūrusį gyvenimo kryžkelėje ir besirenkantį tolesnį kelią. Rašytojas Kempas (aktorius Johny Deppas) skrenda į Puerto Riką, norėdamas atrasti savyje ką nors naujo arba pasinerti į romo jūrą. Jam pavyksta abu dalykai.

Johny Deppas, kaip visuomet, žavingas kiekvienoje scenoje nuo filmo pradžios iki pabaigos. Jo vaidinamas rašytojas nuolat atsiduria kokioje nors bėdoje, tačiau kaskart gudriai išsisuka iš padėties. Galiausiai aplink jį susidaręs chaosas padeda Kempui susikoncentruoti ir atrasti gyvenimo tikslą.
 
Aktorius Michael Rispoli filme atlieka išskirtinį darbą – jo veikėjas išgyvena vien gerdamas romą ir kartkartėmis sukrimsdamas mėsainį. Nepaisant veikėjo prigimtinio noro save naikinti, jo charakteris prideda „Romo dienoraščiui“ šilumos bei žmogiškumo.
Filmas sukurtas Puerto Rike, jame atspindimas provincijos miesto įvaizdis.
„Romo dienoraštis“ skirtas Johny Deppo gerbėjams bei tiems, kurie dievina gražiai pateikiamus kaimo vaizdus, persipynusius su miestu. Jei nuo „Karibų piratų“ filmų serijos Johny Deppą siejate su romu, būtinai pažiūrėkite ir „Romo dienoraštį“.
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"