pirmadienis, liepos 13 d.
Pramogos
„Šokio revoliucijoje“ tverkingo profesionalės Kristina ir Deimantė: yra sakančių, kad mokame tik užpakalius pakratyt
Šį sekmadienį 19:30 val. LNK televizijos eteryje Lietuvą ir vėl stebins stipriausi šalyje šokių profesionalai, kurie žiūrovams surengs ne vieną intriguojantį ir net provokuojantį pasirodymą. Būtent tokiu pasirodymu nustebinti žada ir vienos drąsiausių projekto dalyvių – Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė.
Pramogos
N. Bierancas apie „Šokio revoliuciją“: negaliu patikėti, kad čia tiek stebuklų
Vilniuje vyko naujojo LNK projekto „Šokio revoliucija" atrankų etapo filmavimai. Jų metu visų įmanomų šokių stilių ir amžiaus šokėjai savo gebėjimais scenoje stengėsi sužavėti keturis šokio pasaulio autoritetus, užėmusius tris meistrų kėdes. Dėl šios galimybės projekto scenoje pasirodė daugiau nei septyniasdešimt pramoginių, hiphopo, modernaus, baleto, pilvo šokio, show dance ir net pole dance stilių artistų, iš kurių į kitą, dvikovų, etapą pateko vos pusė.
Pramogos
I. Kavaliauskaitė taps „Šokio revoliucijos“ projekto mūza
Geriausi šalyje visų stilių ir amžiaus šokių profesionalai, ryškiausi Lietuvą garsinantys choreografai bei šokėjai „meistrų kėdėse“ ir daugiau nei šimtas dvidešimt televizijos kamerų, šokį leisiančių pamatyti 360 laipsnių kampu ir kiekvieną judesį scenoje paversiančių tikru meno kūriniu, – tokį, stipriausią televizijos istorijoje šokių projektą žada naujasis LNK sezonas.
Pramogos
M. Šedžiuvienė prakalbo apie naują Airijoje gyvenantį širdies draugą
Nors Monikai Šedžiuvienei oficialiai išsiskirti su buvusiu sutuoktiniu Andriumi Šedžiumi dar nepavyksta, jos širdyje jau užgimė nauji jausmai.
ŽYMA
Šokio_revoliucija