penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Sveikata
Dezinfekuojate visus namų paviršius? Vietos, kurias išvalyti būtina kruopščiai
Šiandien, kai ypatingas dėmesys skiriamas socialiniam atstumui, rankų plovimui ir dažnai liečiamų paviršių dezinfekcijai, vertėtų pagalvoti ir apie smulkiausius, bet
Sveikata
8 faktai apie rankų higieną
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai primena keletą svarbių faktų apie rankų higieną.
Pramogos
Nešvariausios Anglijos vietos pagal maitinimo įstaigų higienos įvertinimą: kur valgote jūs?
450 000 maitinimo įstaigų (restoranų, užkandinių, kavinių, smuklių ir t.t.) higienos lygio įvertinimai buvo paviešinti šią savaitę, o vietovės pagal pašto kodus buvo suskirstytos į tas, kuriose maitinimo įstaigos rūpinasi švara ir į tas, kur higiena ne itin svarbi.
Gyvenimas
Užterščiausios vietos jūsų namuose: iš čia infekcijos kyla jums nežinant
Žmonės turėtų sutelkti dėmesį į tai, kaip užkirsti kelią kenksmingų mikrobų plitimui savo namuose, o ne valyti vietas, kurios atrodo purvinos, savo ataskaitoje teigia Jungtinės Karalystės karališkoji visuomenės sveikatos draugija (RSPH), skelbia BBC.
Pasaulis
Iš kartos į kartą keliaujantys močiučių patarimai, norintiems greitai susitvarkyti namus
Retas pasakytų, kad be galo mėgsta tvarkytis. Šį darbą paprastai norisi atlikti kuo greičiau ir minimaliomis pastangomis. Visgi rezultatas, savaime aišku, turi būti nepriekaištingas. Portale „Good Housekeeping“ siūloma prisiminti keletą senų gerų patarimų, kurių aktualumas laikui bėgant nesumenko. Jais vadovaujantis tikrai nenukentės piniginė, be to, nebus padaryta žalos aplinkai.
Gyvenimas
Veiksmingas būdas, išnaikinantis pelėsį iš tarpų tarp plytelių
Pamenate, kai plytelės buvo ką tik išklijuotos, tarpai tarp jų buvo švarūs ir gražūs? Tačiau bėgant laikui dėl drėgmės siūlės tarp jų pasidengė pelėsiu. Tai neišvengiamas procesas, su kurio padariniais susiduria visi, turintys namus. Žinoma, galima viską taip ir palikti, tačiau galima imti ir išvalyti tarpus tarp plytelių, kad jie blizgėtų tarsi nauji.
Pramogos
I. Zasimauskaitė atskleidė planus dėl kitos „Eurovizijos“
Nuo didžiojo „Eurovizijos“ finalo Lisabonoje, kur Ieva Zasimauskaitė Lietuvai iškovojo 12-ąją vietą, praėjo savaitė, tačiau į susitikimus su ja vis dar plūsta tūkstančiai žmonių.
Pramogos
Po „Eurovizijos” Ieva Zasimauskaitė papasakojo apie savižudiškas mintis
24-erių kaunietė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė šį pavasarį tapo žinoma visai Lietuvai, kaip sakoma, per vieną naktį. Dainininkė atvira – „Eurovizija“ buvo puiki galimybė išgarsėti, nes jos asmenybės ir gyvenimo būdo nepripažino nė vienas Lietuvos muzikos prodiuseris.
Pramogos
Ieva Zasimauskaitė „Eurovizijos“ didžiajame finale stebuklo nesukūrė
Eurovizijos dainų konkurso finale Portugalijos sostinėje Lisabonoje sekmadienio naktį Lietuvos atlikėja Ieva Zasimauskaitė užėmė 12-ą vietą.
Pramogos
Lietuvos atstovė stoja į finalinę kovą „Eurovizijoje“ (numeriai, kuriais galėsite balsuoti gyvenantys užsienyje)
Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė šeštadienį pasirodys „Eurovizijos“ dainų konkurso finale. 22 val. Lietuvos laiku prasideda didysis „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas. Tiesioginę transliaciją galite žiūrėti ir internetu portale lrt.lt
Pramogos
I. Zasimauskaitė žinojo, kad laimės „Eurovizijoją" Portugalijoje, vos tik pradėjusi karjerą?
Portugalijos sostinėje Lisabonoje nugriaudėjo pirmasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis, kurio metu į finalą pateko 10 šalių – tarp jų suskambo ir Lietuvos vardas. Socialiniuose tinkluose netyla aistros ir susižavėjimo šūksniai Ievos Zasimauskaitės pasirodymu, kuriuo, regis, ėmė tikėti net skeptikai.
Pramogos
Ieva Zasimauskaitė užbūrė Europą
Antradienį prasidėjo šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas, pirmajame jo pusfinalyje sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė.
Pramogos
Paaiškėjo, kaip didžiojoje Lisabonos scenoje iš tiesų atrodys I. Zasimauskaitė
Prieš generalinę repeticiją pirmadienį Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, kaip ir visi kiti pirmajame pusfinalyje dalyvaujantys atlikėjai, į „Altice“ areną atvyko nešina tikruoju sceniniu kostiumu. Kaip ir kalbėta anksčiau, ji didžiojoje scenoje pasirodys su šviesiai rožine ilga suknele.
Pramogos
I. Zasimauskaitė „Eurovizijos“ atidaryme: nežinau, ar laimėsiu, bet tikiu stebuklu
Sekmadienį oficialiai atidaryta svarbiausia Europos šalių muzikos šventė, į kurią sugužėjo dešimtys atlikėjų bei grupių, o tarp jų mėlynu, o ne, kaip įprasta raudonu kilimu žengė ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė.
Pramogos
Kelios dienos iki „Eurovizijos", prakalbo apie Lietuvos šansus laimėti
Izraelis, Prancūzija, Australija – muzikos ekspertų nuomone ir lažybų punktų duomenimis, šios šalys turi didžiausią šansą būti finalo trejetuke ir laimėti apie pusę milijardo žiūrovų pritraukiantį muzikinį reginį. Pagal naujausius lažybų punktų duomenis, finale turėtume išvysti ir Lietuvos atstovę „Eurovizijoje" Ieva Zasimauskaitę, tačiau muzikologas Darius Užkuraitis perspėja, kad nebus lengva – pusfinalyje ji pasirodys tarp favoritėmis laikomų šalių.
ŽYMA
Švara