šeštadienis, liepos 4 d.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus oficialiai skiriasi: skyrybų dokumentai pasiekė teismą
Dar visai neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad stilistė, mados ikona Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su savo vyru Mantu Volkumi. Apie santuokos griūtį Agnė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“, pasidalijusi jautria žinute. Moteris atviravo, kad jau kurį laiką su sutuoktiniu nesijaučia laimingi.
Pramogos
Žvaigždžių medžiotojos planuose – asmenukė su Beyonce
Šio trečiadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Šiandien. Po metų“ išvysite išskirtinį pomėgį turinčią Jūrą. Mergina beveik visą savo laisvalaikį kuria planus ir medžioja Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes tam, kad pasidarytų su jais asmenukę. Jos kolekcijoje daugybė pramogų pasaulio atstovų – studijoje išvysite kone visą pluoštą nuotraukų su aktoriumi Džiugu Siaurusaičiu, dainininku Justinu Jaručiu, laidų vedėja Indre Stonkuviene ir kitais žymiais žmonėmis.
Pramogos
Laidoje „Šiandien. Po metų“ vienišam vaikinui A. Jagelavičiūtė surengė pasimatymą
Kai žmona užsibrėžia neįtikėtiną tikslą – per metus numesti net 40 kilogramų, vyrui, norinčiam ją palaikyti, nelieka nieko kito, kaip tik sugalvoti ir užsibrėžti dar labiau motyvuojantį tikslą – pavyzdžiui, metus laiko visiškai atsisakyti alkoholio.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė ruošiasi naujoms plastinėms operacijoms: paaiškino kodėl
Viena garsiausių Lietuvos stilisčių, žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta dabar tapusi kur kas švelnesnė ir tolerantiškesnė. Po poros metų 40 metų jubiliejų švęsianti Agnė anksčiau gana kategoriškai pasisakydavo apie įvairias tarp žinomų moterų populiarias grožio procedūras, injekcijas ir plastines operacijas. Tačiau šį antradienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ ji atvirai papasakos, kad netrukus pati žada labai pakeisti savo kūną.
Pramogos
„Eurovizijoje“ bręsta skandalas: buvo bandyta gudriai nukopijuoti J. Lo?
Antradienio vakarą pirmame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodžiusi ir į finalą patekusi estė šiuo metu laukia šeštadienio pasirodymo, tačiau euroviziniuose užkulisiuose jos pasirodymas vis garsiau įvardijamas kaip Jennifer Lopez pasirodymo kopija.
ŽYMA
Agnė_Jagelavičiutė