pirmadienis, balandžio 6 d.
Pramogos
Po patirto persileidimo aktorė M. Jovovich laukiasi trečios atžalos
Aktorė Milla Jovovich su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia. Po „dėl amžiaus“ patirto skausmingo persileidimo ji laukiasi trečio vaiko.
Pramogos
Kodėl Holivudas ėmė nekęsti K. Heigl arba vienas interviu, dėl kurio ji labai pasigailėjo
Šių metų kovą ne vieno leidinio antraštėse sušmėžavo amerikiečių aktorės Katherine Heigl pavardė. To priežastis – jai patikėtas pagrindinis vaidmuo naujoje televizijai skirtoje komedijoje „Our House“. Kaip buvo rašyta žurnale „Variety“, filmuotis tokio formato filme aktorė buvo atrinkta pirmą kartą.
Pramogos
Mirė 16-metė britų aktorė M. Naylor
CBBC serialo „Millie Inbetween“ žvaigždė, 16-metė Mya-Lecia Naylor iškeliavo Anapylin, praneša kanalo atstovai.
Pramogos
M. Monroe mirties istorija dar ir dabar kelia nemažai klausimų: ar ji tikrai nebuvo nužudyta?
Marilyn Monroe vardą ir veidą žinojo visi, net ir tie, kurie nė karto nematė jos kino ekrane. Moteris buvo ištekėjusi už Joe DiMaggio, palaikė draugystę su Franku Sinatra, buvo mylima gerbėjų visame pasaulyje. Atrodė, kad bene garsiausia šeštojo dešimtmečio žvaigždė turi viską. Štai kodėl žinia apie jos mirtį 1962-ųjų rugpjūčio 5 d. sukrėtė visą pasaulį.
Pramogos
Kaip susiklostė „Laukinio angelo“ žvaigždės N. Oreiro gyvenimas
Šį vardą ir veidą atpažįsta visi, kas bent kiek domisi muilo operomis, stebi jas televizorių ekranuose. Urugvajuje gimusi Natalia Oreiro išgarsėjo būtent vaidmeniu seriale „Laukinis angelas“. Tačiau ar žinojote, kad aktorės karjerą pristabdžiusi moteris yra pristačiusi ne vieną muzikinį albumą? Tad ką kadaise kiekvienų namų televizorių ekranuose mirgėjusi moteris veikia šiandien?
Pramogos
Ar M. Markle sugrįš į serialą „Kostiumuotieji“?
Seriale „Kostiumuotieji“ Meghan Markle buvo žinoma kaip itin išsilavinusi, atkakli ir užsispyrusi Reičel Zein. Šios veikėjos negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai. Kaip rašo Dailymail.co.uk, prodiuseriai nori, kad dabar karališkąjį Sasekso kunigaikštienės titulą turinti M. Markle bent trumpam sugrįžtų į žydruosius ekranus.
Temos
E. Gabrėnaitė: „Man įdomu, kas bus toliau“
Šiemet Eglei Gabrėnaitei įteikta Nacionalinė premija užliejo ją didžiulio dėmesio banga ir nuplukdė į daugybę prisiminimų. Viktorija Vitkauskaitė su aktore prisėda pokalbio apie tai, kuo ji gyvena dabar.
ŽYMA
Aktorė