antradienis, liepos 14 d.
Pasaulio lietuviai
Dubline pagerbti nusipelnę Airijos lietuviai
Gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasadoje Airijoje vyko kasmetinis padėkos Airijos lietuviams vakaras, kurio metu buvo pagerbti tautiečiai, aktyviai puoselėjantys lietuvybę, ryšius su Lietuva bei bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Airijos.
Top 500
Turtingiausias Lietuvos politikas apdovanotas Japonijos imperatoriaus ordinu
Turtingiausiam šalies politikui - Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui ketvirtadienį įteiktas Japonijos Imperatoriaus ordinas.
Lietuva
Vilniuje įteiktas Baltų apdovanojimas
Spalio 31 dieną Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai 2019 metų Baltų apdovanojimą įteikė Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui Alvydui Butkui.
Pramogos
Dirigentui Vytautui Lukočiui įteiktas Suomijos „Saimaa ilmiö“ apdovanojimas
Rugsėjo 5 dieną Lapenrantos (Suomija) miesto orkestrui minint 110-metų jubiliejų, dirigentui Vytautui Lukočiui įteiktas Saimaa regiono fenomeno apdovanojimas bei Lietuvos ambasadoriaus Suomijoje Valdemaro Sarapino padėkos raštas.
Lietuva
Ambasadoriui A. Kumžai įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“
Birželio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą ,,Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Lietuvos Respublikos ambasadorių klubo prezidentui, ambasadoriui Algirdui Kumžai.
Lietuva
Ar emigrantus į tėvynę sugrąžins 1100 eurų?
Valstiečiai-žalieji ir toliau skelbia, kad yra pasiruošę sumažinti emigraciją ir sugrąžinti svetur jau ne vienerius metus gyvenančius ir dirbančius lietuvius.
ŽYMA
Apdovanojimas