šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Anglijoje
Atostogas Lietuvoje emigrantas prisimins visą gyvenimą: spąstai, į kuriuos gali pakliūti bet kas
Į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės grįžęs emigrantas visam gyvenimui prisimins trumpąsias atostogas – vilnietis tapo įžūlaus nusikaltimo auka. Maža to, policijos pareigūnams sulaikius nusikaltėlį, nukentėjusysis patyrė dar vieną šoką – didelių nemalonumų pridaręs nusikaltėlis ėmė iš jo atvirai tyčiotis.
Pasaulis
Gražuolė rusė bandė išvilioti milijonus ir patyrė visišką fiasko
Niujorko teismas ketvirtadienį turėtų paskirti bausmę turtinga paveldėtoja apsimetinėjusiai Vokietijos rusei, nuteistai už apie 245 tūkst. eurų vagystę ir bandymą pasisavinti milijonus.
Aktualijos
Nepakliūkite sukčiams į rankas: vienas skambutis sukėlė didžiulį stresą
Anglijoje vis dar siaučia sukčiai, bandantys iš patiklių gyventojų išvilioti tūkstantines sumas. Taip vos nenutiko ir vienai šiuo metu JK gyvenančiai tautietei. Feisbuke esančioje grupėje moteris pasidalijo savo istorija, kaip vos vienas nežinomo numerio skambutis jai galėjo patuštinti banko sąskaitą.
Pramogos
Garsios moterys įspėja: pagalbos prašanti mama – aferistė
L. Mondeikatė, G. Alijeva, A. Kleizienė bei kitos žinomos šalies moterys perspėja prieš darant gera – svarbu įsitikinti, ar žmonės to verti: „Norėjau surinkti paramą ir padėti pagalbos prašančiai motinai, kuri gyvena labai sunkiai. Tačiau ji tebuvo aferistė.“
ŽYMA
Apgavystė