pirmadienis, liepos 13 d.
Aktualijos
Iškrypėlis, internete „13 metų mergaitei siuntinėjęs nuotraukas”, pakliuvo pedofilų medžiotojams
„Asda“ darbuotoją Edwardą Armstrongą namo po darbo Vašingtono mieste, Tyne and Wear, pasekė pedofilų medžiotojai. Jis jau kurį laiką buvo stebimas - pedofilų medžiotojai, pasivadinę „Dark Justice“ (ang. „Tamsusis Teisingumas”), privertė 59-erių metų vyrą manyti, kad internete bendrauja su trylikamete moksleive.
Pramogos
Parduotuvių darbo laikas šventinį savaitgalį
Velykos jau visai čia pat. Ar jau turite viską, ko gali prireikti šventėms? Dar kažko trūksta? Pasirūpinkite tuo jau dabar, nes šventinį savaitgalį galite susidurti su problemomis, jei šalia jūsų namų esanti parduotuvė nedirbs.
Anglijoje
Ekspertai įspėja: Sainsbury's ir Asda susiliejimas nuliūdins jūsų kišenę
Nepaisant to, kad parduotuvių tinklo Sainsbury's atstovai žadėjo, kad įsigaliojus šiam susitarimui prekių krepšelio kaina kris bent 10%, ekspertai teigia, kad prekybos tinklų Sainsbury's bei Asda susiliejimas turės neigiamų pasėkmių: kils tiek maisto produktų, tiek kuro tinklams priklausančiose degalinėse kainos, prastės pasiūla.
Lietuva
Į paskutinę kelionę išlydėtas nužudytas pareigūnas
Pirmadienį Telšių rajone palaidotas nužudytas policininkas Liudas Šimkus. Pareigūnas nuo nesutramdyto nusikaltėlio dūrio mirė tarnybos metu.
Verslas
Willkommen in Litauen
Pigiomis prekėmis garsėjantys Vokietijos prekybininkai supurtys seniai pasidalytą Lietuvos rinką
ŽYMA
Asda