antradienis, rugsėjo 29 d.
Pasaulis
Kanadą pasiekusi audra „Isaias“ pareikalavo penkių gyvybių
JAV Rytų pakrantėje siautusi atogrąžų audra „Isaias“ pražudė mažiausiai penkis žmones ir be elektros paliko milijonus gyventojų, prieš pasiekdama trečiadienį
Verslas
Miškai
Audra Laura valstybiniuose miškuose išvertė 100 tūkst. kubinių metrų medienos
Praėjusią savaitę Lietuvoje siautusi audra Laura Lietuvos valstybiniuose miškuose išvertė daugiau nei 100 tūkst. kubinių metrų medienos, trečiadienį pranešė Valstybinė miškų urėdija.
Pasaulis
Orai
Didžiojoje Britanijoje siaučia „Dennis“
Didžiojoje Britanijoje sekmadienį siaučia audra „Dennis“, atnešusi uraganinį vėją ir smarkias liūtis, o pareigūnai įspėja apie galimą „pavojų gyvybei“ Pietų Velse.
Pasaulis
Audra „Ciara“ plaka JK 80 mylių per valandą vėjais ir lietumi: į vandenį griuvo viešbutis
„Bridge House“ svečių namai Haikyje, Škotijoje, sekmadienį griuvo į vandenis, grėsmingajai audrai „Ciara“ talžant šalį vėjais ir stipriais krituliais.
Pasaulis
Gamta
Siaučiant audrai „Ciara“, JK atšaukta traukinių, skrydžių ir keltų reisų
Jungtinėje Karalystėje siaučiant audrai „Ciara“, atnešusiai į regioną uragano stiprumo, iki 129 km per val., vėją, sekmadienį buvo atšaukta traukinių, skrydžių ir keltų reisų.
Pasaulis
Graikijoje tornadai ir audros su kruša pareikalavo šešių turistų gyvybių
Šiaurės Graikijoje tornadai ir audros su kruša vėlyvą trečiadienį pareikalavo šešių turistų gyvybių, pranešė policija.
Lietuva
Kas antra įmonė Lietuvoje šiemet didins algas
Pusė šalies įmonių šiemet numato kelti atlyginimus darbuotojams, o didžioji dalis vadovų ir finansininkų mano, kad darbo užmokestis bus sparčiai didinimas bent porą metų, rodo naujausia Lietuvos banko (LB) apklausa.
Lietuva
Lietuva – svajonių šalis kai kuriems imigrantams
Ukrainiečiai ir baltarusiai, atvykę į Lietuvą dirbti, susiduria su ne tokia saldžia realybe. Jie tvirtina, kad dirbdami tokį pat darbą uždirba mažiau nei lietuviai, o kai kuriems darbdaviai nė neišmoka uždirbtų pinigų.
Lietuva
Lietuvos kaime su 600 eurų darbuotojo nesuviliosi
Darbams žemės ūkyje pasiekus piką, ūkininkai pripažįsta – trūksta norinčių bei sugebančių dirbti. Jaučiamas ženklus ne tik aukštos kvalifikacijos specialistų, bet ir paprastų lauko darbininkų stygius. Paradoksalu, tačiau bene geidžiamiausiais darbuotojais ūkiuose vasarą tampa vaikai ir paaugliai. Jie, skirtingai nei suaugę, nevartoja alkoholio, dar nėra praradę noro bei motyvacijos per atostogas užsidirbti pinigų.
ŽYMA
Audra