pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
Savaitgalį - jauniausio visų laikų teisėjo debiutas ir paskutiniai reguliariojo sezono akcentai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko net 11 susitikimų, tad nieko nuostabaus, kad ir įdomių akcentų buvo tiek, kad vos tilpo į tradicinę apžvalgą. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL: penkerios rungtynės Londone ir įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vos penkerios rungtynės, visos jos Londone, nes Visbičiaus regione, o tiksliau Littleport miestelyje buvo surengta įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena.
Aktualijos
Sensacija Visbičiuje ir ryškėjanti Londono „Mėgėjų grupės“ dėlionė
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko dešimt rungtynių – keturios Londono grupėje, vienerios A.Sabonio taurėje ir penkios Visbičiaus regione. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Tobulas revanšas Piterbore ir intrigos Londono mėgėjų grupėje
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko septynios rungtynės – penkios Londono grupėje ir vos dvi Visbičiaus regione. Tradiciškai šiose dvikovose netrūko įdomių akcentų, kuriuos jums patieksime daugelio pamėgtoje turo apžvalgoje.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse - revanšų kupinas savaitgalis
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaistos 10 rungtynių – po penkias Londono ir Visbičiaus grupėje. Įdomių akcentų tikrai netrūko, o visus juos rasite tradicinėje turo apžvalgoje.
Aktualijos
BLKL - netikėti rezultatai ir nauji rekordai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti 7 susitikimai sulig kuriais baigėsi 2019-ųjų metų kovos. Nors formaliai įvyko gana nedaug rungtynių, tačiau to pakako, kad būtų užfiksuoti net keli labai netikėti rezultatai.
Aktualijos
Staigmenų kupinas A.Sabonio taurės turnyro startas ir lyderių pergalės Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko devynerios rungtynės – penkios Londono grupėje ir keturios Visbičiaus regione, kur prasidėjo A.Sabonio taurės turnyro kovos.
Aktualijos
Savaitgalį BLKL įvyko net septynios rungtynės, pakoregavusios komandų padėtį turnyrinėje lentelėje ir įnešusios čempionatui dar daugiau intrigos
Vieną didžiausių savaitgalio staigmenų pateikė „Spartos BC“ (1-4) komanda, kuri ganėtinai lengvai palaužė šiame sezone į medalius nusitaikiusią „Maxx Join Ltd“ (2-3) komandą.
Aktualijos
Londone - intrigos dozė mėnesiui, Visbičiuje - užtikrintos lyderių pergalės
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti aštuoni susitikimai – penki Londono ir trys Visbičiaus grupėje, o intrigos septintajame ture buvo tiek, kad turbūt jos užteks artimiausiam mėnesiui. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Savaitgalį - atkaklių rungtynių virtinė ir pagerinti karjeros rekordai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) žaidė tik Londono grupės komandos, tad įvyko vos penkerios rungtynės. Tačiau jose intrigos ir įdomių akcentų buvo pakankamai, kad pavyktų parašyti įdomią apžvalgą. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL - pozicijas įtvirtinę lyderiai ir ilgai laukti pirmi kartai
Šį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) vėl kovėsi abiejų regionų, Londono ir Visbičiaus, ekipos, o per tris dienas buvo sužaista net 10 dvikovų. Kaip visuomet įdomų akcentų krepšinio aikštelėse netrūko, tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL savaitgalio rungtynių apžvalga: įdomybių tradiciškai netrūko
Jau antrą savaitgalį iš eilės Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) žaidė tik Londono pogrupis, tad penktadienį ir sekmadienį buvo vėl buvo sužaistos vos penkerios rungtynės. Vis tik, įdomybių tradiciškai netrūko, o apie jas papasakosime daugelio pamėgtoje įdomiausių turo akcentų apžvalgoje.
Aktualijos
Praėjusio savaitgalio BLKL rungtynių apžvalga
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) žaidė tik Londono pogrupis, tad penktadienį ir sekmadienį buvo sužaistos vos penkerios rungtynės. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad būtų galima parašyti įdomią apžvalgą.
Aktualijos
Rimtas „Tauro“ pareiškimas Visbičiuje ir intriguojantys mūšiai Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) gerbėjus nudžiugino tikras rungtynių maratonas, nes Londone ir Visbičiuje buvo sužaista net 11 (!) rungtynių. Abiejuose regionuose buvo tiek triuškinamų pergalių, tiek atkaklių akistatų, tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Istorinis „A Team“ ekipos „treblas“ ir intriguojantys R.Kurtinaičio taurių pusfinaliai
Penktadienį ir sekmadienį Londone įvyko penkerios Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) rungtynės, kuriose paaiškėjo Didžiosios taurės čempionai ir prizininkai bei pavasarinės R.Kurtinaičio taurės finalų dalyviai.
Aktualijos
„Super mėgėjų“ grupės nugalėtojų taurė - „TeamLT“ atstovų rankose!
Savaitgalį Lietuvoje vyko Prezidento rinkimai ir referendumai dėl dvigubos pilietybės, tuo tarpu Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko trejos rungtynės, kuriose paaiškėjo „Super mėgėjų“ grupės nugalėtojai ir prizininkai, o taip pat pirmieji R.Kurtinaičio Mažosios taurės finalo dalyviai.
Aktualijos
LBC 35+ ekipos vadovas A.Matušaitis pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje
Savaitgalį Visbičiaus regione buvo pertrauka, tad Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vos penkerios rungtynės. Vis tik, visos jos turėjo atkrintamųjų ar net finalų žymą, tad įdomių akcentų tikrai netrūko. Penktadienio vakarą antrąsias „Super mėgėjų“ grupės ketvirtfinalio rungtynes sužaidė „Alytaus“ (4) ir „Viesulo United“ (5) komandos. Pirmąją tarpusavio akistatą 3 taškų persvara (69:66) buvo laimėję alytiškiai, tad galima sakyti, jog prieš prasidedant akistatai abi komandos turėjo vienodus šansus pasiekti pusfinalį.
Aktualijos
BLKL – sensacinga „Reapers-LBC“ pergalė ir „Credo“ akibrokštas
Šį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko dešimt rungtynių iš kurių didžioji dalis buvo pažymėta atkrintamųjų kovo ženklu. Įdomių akcentų tikrai netrūko, tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
BLKL - Žvaigždžių diena Visbičiuje ir (ne)tikėtumai Londone
Per tris savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo visai linksma – šeštadienį vyko Visbičiaus regiono Žvaigždžių diena, o sekmadienį startavo „Thames Windows“ grupės atkrintamųjų kovos. Tuo tarpu Londone komandos į savo vietas dėliojo paskutines reguliariojo sezono dėlionės detales.
Aktualijos
Gurmaniški krepšinio pietūs Visbičiuje ir „Viesulo“ klubo komandų nesėkmės Londone
Šventės baigiasi, mišrainės pilvuose jau susigulėjo, o Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) besivaržančios ekipos grįžo į krepšinio aikšteles. Pirmąjį 2019-ųjų savaitgalį Londone ir Visbičiuje buvo sužaistos devynerios rungtynes, kurių įdomiausius akcentus pateiksime tradicinėje savaitės apžvalgoje.
ŽYMA
BLKL