ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pasaulis
JAV rinkimai
Likus 100 dienų iki rinkimų D. Trumpo populiarumas smarkiai smukęs
JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį griežtai gynė savo perrinkimo kampaniją, likus 100 dienų iki rinkimų, o apklausoms rodant, kad respublikono lyderio populiarumas gerokai nusmuko.
Pasaulis
Protestai
Demonstrantai prie Baltųjų rūmų protestavo dėl policijos areštuoto juodaodžio mirties
Vašingtone prie Baltųjų rūmų keli šimtai žmonių penktadienį piktai protestavo dėl vieno afroamerikiečio mirties policijai jį areštuojant Mineapolio mieste, Jungtinėse Valstijose plečiantis šio incidento išprovokuotiems neramumams, jau apėmusiems mažiausiai 20 miestų.
Pasaulis
Donaldas Trumpas
Kritikos lavinos sulaukęs JAV prezidentas pažadėjo prikąsti liežuvį
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas tviteryje šeštadienį parašė, jog kasdienės spaudos konferencijos dėl koronaviruso yra nevertos jo laiko. Jis tai pareiškė
Pasaulis
D. Trumpo apkalta
Prasidėjo D. Trumpo apkaltos teismas: prezidentas smerkia „apgaulę“, demokratai ragina neskubėti
JAV Senate antradienį rimtai prasideda istorinis prezidento Donaldo Trumpo apkaltos teismas, demokratams raginant nušalinti prezidentą, o respublikonams pasiryžus jį išteisinti
Pasaulis
Trumpas imasi blokados: Baltieji rūmai kategoriškai atsisako bendradarbiauti
Įsisiūbavus vadinamajai Ukrainos aferai, JAV prezidentas Donaldas Trumpas imasi visiškos blokados: Baltieji rūmai kategoriškai atsisako bet kokio bendradarbiavimo su Kongresu apklausiant liudytojus ir perduodant dokumentus. Tai Baltieji rūmai paskelbė antradienio vakarą Vašingtone.
Aktualijos
Streikuoja „South Western Railway“ darbuotojai
„South Western Railway“ darbuotojai ir toliau nesiliauja streikavę, todėl gruodžio 27 ir 31 dienomis gali sutrikti viešasis transportas.
Aktualijos
Kaip šventiniu laikotarpiu veiks Londono viešasis transportas?
Daugelis mūsų per Kalėdas, antrąją jų dieną ir Naujuosius metus keliaus pas Londone ar kituose miestuose gyvenančius artimuosius, draugus. Nemaža dalis keleivių tam rinksis viešąjį transportą, tačiau, kaip ir visos kitos paslaugos, Londono viešasis transportas keis savo darbo laiką, tad svarbu kelionę pasiplanuoti iš anksto, mat kai kurios įmonės, atsakingos už keleivių pervežimus, planuoja anksčiau baigti darbus ir atitinkamai juos pradėti šiek tiek vėliau.
Aktualijos
Brangs traukinių bilietai
Kaip praneša „Rail Delivery Group“, nuo sausio 2 d. brangs Britanijos traukinių bilietai. Manoma, kad vidutiniškai kaina turėtų pakilti 3,1 proc.
Aktualijos
Londono Waterloo stotyje – traukinių maršrutų sutrikimai
Viešuoju transportu besinaudojantiems asmenims šiandien patariama vengti Londono Waterloo stoties. Kaip pranešama Metro.co.uk, visą dieną šioje stotyje numatomi sutrikimai, traukinių vėlavimai, maršrutų atšaukimai.
Aktualijos
Kas laimės D. Trumpo ir E. Macrono draugystės dvikovą?
Emmanuelio Macrono valstybinis vizitas Vašingtone turėjo būti „žavesio puolimas“, siekiant svarbių politinių nuolaidų iš įtakingo priimančio asmens.
Aktualijos
Nauji metai pasitinka su dar brangesniais transporto bilietais ir traukinių streikais
Nuo sausio 2 d. vidutinė transporto bilieto kaina visoje Jungtinėje Karalystėje (JK) pakilo 3,4 proc. Šis kainos šoktelėjimas - didžiausias nuo 2013 m.
Aktualijos
Baltuosiuose rūmuose tęsiasi beprecedentė kadrų kaita
Baltųjų rūmų komunikacijos direktorius Anthony Scaramucci iš pareigų pirmadienį buvo atleistas praėjus vos 10 dienų po paskyrimo į šį postą. Ir praėjus vos kelioms valandoms po naujojo prezidento Donaldo Trumpo administracijos vadovo prisaikdinimo.
Aktualijos
Oysterį nuo šiol galėsite papildyti mobiliuoju telefonu
Nuo šiol už keliones su Oysterio kortele galėsite susimokėti savo išmaniuoju telefonu, pranešė Londono transportas (angl.Transport for London, TfL).
Aktualijos
Sunkūs kaltinimai: D.Trumpo žentas siekė įkurti slapto ryšio liniją su Maskva
JAV prezidentas Donaldas Trumpas po varginančios pirmosios kelionės į užsienį grįžo į Vašingtoną, dūzgiantį dėl penktadienį vakare dienraščio „The Washington Post“ paskelbto pranešimo, jog Jaredas Kushneris, bene artimiausias D.Trumpo patarėjas Baltuosiuose rūmuose ir šalies vadovo vyriausios dukros Ivankos vyras, prieš inauguraciją Rusijos ambasadoriui pateikė pasiūlymą įkurti slaptą, nuo pasiklausymo apsaugotą ryšio liniją su Kremliumi.
Aktualijos
D. Trumpas ir A. Merkel po susitikimo artimesni netapo
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel mėgino peržengti savo nesutarimus, bet per jų pirmąjį bendrą viešą pasirodymą buvo keistų ir komiškų momentų.
Pasaulis
D. Trumpo administracija: velnioniškas perdavimas
Pereinamojo laikotarpio drama baigėsi. Metas valdymo dramai.
ŽYMA
Baltieji_rūmai