ketvirtadienis, liepos 9 d.
Gyvenimas
5 siekimo įtikti kitiems pavojai
Jeigu, atsakydami į bjaurų aplinkinių elgesį, jūs visada atkišite jiems kitą žandą, tai netrukus jūsų veide nebeliks sveiko plotelio. Yra
Gyvenimas
Kaip atsikratyti įpročio ginčytis?
Skirtingų požiūrių susidūrimas – natūralus dalykas, būdingas komunikacijai tarp žmonių. Kas atsitinka, kai jis įvyksta tarp dviejų suinteresuotų oponentų? Ginčas. Jis gali prasidėti visiškai nekaltai, nuo apsikeitimo argumentais ir vieno bei kito pašnekovo tiesos įrodymais. Bet įkaitus aistroms jis gali peraugti į rimtą konfliktą. Mes panagrinėsime kelis būdus, kaip atsikratyti įpročio ginčytis dėl kiekvienos smulkmenos ir išvengti kivirčų.
Gyvenimas
Ar iš tiesų gandai kenkia?
Pažįstu vieną moterį. Ji žino viską ir apie visus. Ne tik apie savo bendradarbius, giminaičius ar pažįstamus – apie visus. Jei kas kalbasi apie savo šeimą ar sugyventinius, Moteris net įsitempia bandydama nepraleisti nė menkiausios smulkmenos. Su saldžia šypsena ji apsimeta Tikra Drauge, o iškamantinėjusi kokią smulkmeną, netrunka apipinti ją pagražinimais, interpretacijomis ir neša lyg kokią dovaną ne ką mažiau pletkinti mėgstančioms draugėms. Neaišku, kaip tarp pletkinimo turėdami laiko dirbti ir gyventi, tokie žmonės gimdo ir palaiko gandus. Beje, anot Asmens sveikatos klinikos specialistų, polinkis kurti ar „nešioti“ gandus parodo paties žmogaus nesaugumo jausmą ir neurotiškumą – dalydamiesi pletkais tokie asmenys ieško pripažinimo.
ŽYMA
Bendravimas