šeštadienis, birželio 6 d.
Pasaulis
Brazilija trečią dieną iš eilės fiksuoja didžiausią mirštamumą nuo COVID-19
Brazilijoje per pastarąją parą mirė dar 1 473 naujuoju koronavirusu užsikrėtę žmonės, tad šalis trečią parą iš eilės užfiksavo didžiausią
Pasaulis
Brazilijoje – naujas paros aukų skaičiaus rekordas nuo COVID-19 protrūkio pradžios
Brazilija trečiadienį paskelbė užfiksavusi naują didžiausią koronavirusinės infekcijos COVID-19 paros aukų skaičių nuo protrūkio pradžios, praėjus dienai po ankstesnio didžiausio
Pasaulis
Brazilijoje penktą dieną iš eilės fiksuojamas rekordinis mirčių nuo COVID-19 skaičius
 Brazilija antradienį pranešė apie didžiausią per vieną parą nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 mirusių žmonių skaičių – mirė 1 039 žmonės. Rekordinis
Pasaulis
Brazilijoje pirmą kartą per parą nustatyta daugiau kaip 1000 mirties nuo COVID-19 atvejų
Brazilijoje per parą nuo koronaviruso infekcijos COVID-19 mirė 1179 žmonės, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Nuo epidemijos pradžios tai didžiausias per
Pasaulis
Brazilijoje – nerimą keliantis koronaviruso elgesys
Koronaviruso pandemija sparčiai plinta Brazilijos senųjų vietinių gyventojų gyvenamose teritorijose ir jau pasiekė 38 čiabuvių grupes, penktadienį pranešė Brazilijos vietinių
Pasaulis
Brazilijoje per užpuolimą nužudytas lietuvis turistas, jo žmona galimai išprievartauta
Brazilijoje į pietus nuo Rio de Žaneiro vienas lietuvių turistas buvo nužudytas, o jo partnerė, kaip įtariama, išžaginta per užpuolimą netoli vieno populiaraus pajūrio miestelio, ketvirtadienį pranešė policija.
NT ir energetika
Paslaugos
„Klaipėdos nafta“ bus SGD terminalo Brazilijoje operatorė
Valstybės kontroliuojama naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų valdytoja „Klaipėdos nafta“ tapo SGD terminalo operatore Brazilijos Asu uoste. Planuojama, kad terminalas pradės veikti 2020 metais, atidarius pirmą uoste dujomis kūrenamą elektrinę.  
Pasaulis
Brazilijoje jau tris savaites dega planetos plaučiais vadinami miškai
Dėl didžiausių atogrąžų miškų gaisrų Brazilijos istorijoje viename mieste sutemo 15 val., nes saulės spinduliai nepramušė tirštų dūmų. Liudininkų teigimu, sutemo labai greitai. Vienas iš jų šį įvykį palygino su apokalipse, praneša independent.co.uk.
Pasaulis
Nusikaltėlis iš kalėjimo bandė pabėgti apsimesdamas savo dukra
Silikoninė kaukė, tamsių plaukų perukas, rožinės spalvos marškinėliai – šias priemones pasitelkęs iš kalėjimo bandė pabėgti vienas brazilų nusikalstamos gaujos lyderis.
Pasaulis
Smogusi devynmečiui sūnui peiliu 12 kartų mama jam nukirto galvą
Devynių metų sūnaus mama yra kaltinama šaltakraujišku nužudymu, ji, kaip teigia policija, po daugybinių dūrių peiliu į vaikelio kūną nukirto jam galvą.
Pasaulis
Mirusiu laikytas ir palaidotas vyras buvo gyvas: iš kapavietės jį išgelbėjo pareigūnai
Pro šalį ėjęs ir šauksmus išgirdęs kapinių prižiūrėtojas nė nenumanė, kad netrukus jis taps neeilinės gelbėjimo operacijos liudininku. Iš kapavietės jo šaukėsi mirusiu laikytas ir palaidotas vyras.
Aktualijos
Virš JK prekybos centrų pakibo nedarbo šmėkla
Vienas iš didžiausių Jungtinės Karalystės prekybos centrų tinklas patvirtino gandus apie tai, kad ruošiasi uždaryti daugybę parduotuvių, o tūkstančiai žmonių gali likti be darbo.
Aktualijos
Antras iš eilės – rimtų nemalonumų turi dar vienas Brazilijos prezidentas
Pernai rugpjūtį iš susikompromitavusios tuometinės Brazilijos prezidentės Dilmos Rousseff prezidento pareigas perėmusiam Micheliui Temerui pareikšti kaltinimai kyšininkavimu. Susidariusi padėtis gali įstumti šalį į naują ir galbūt ilgą politinį sąmyšį.
Aktualijos
Dėl politinės krizės sparčiai pinga Brazilijos turtas
Dėl šalyje kilusios politinės krizės ketvirtadienį sparčiai pinga Brazilijos akcijos, obligacijos ir nacionalinė valiuta, praneša „Dow Jones“.
Vietovardžiai
Brazilijos lūšnynų skurdas ir žavesys
Brazilai sako, kad Dievas penkias dienas kūrė pasaulį, o šeštąją – Rio de Žaneirą. Šis tobulas kūrinys žavi balto smėlio paplūdimiais, atogrąžų miškais ir iš vandens kylančiomis uolomis. Tačiau žmonės pastatė miestą, garsėjantį bauginančia favelų reputacija. Po Brazilijos didmiesčio lūšnynus klaidžiojantis Linas Klinauskas sklaido mitus.
Pramogos
„iPhone“ gerbėjai rikiuojasi Londone
Dėl „Apple“ prekės ženklo pamišę gerbėjai, jau nuo šios savaitės pradžios rikiuojasi prie pagrindinės šios parduotuvės Regento gatvėje, laukdami naujausio telefono „IPhone 5“ pasirodymo.
Pramogos
Prekybos centre – raudona šviesa nuogybėms
Jungtinę Karalystę užplūdus trumpai šilumos bangai, vietiniai gyventojai skubėjo išsirengti ir apsirūpinti būtiniausiomis prekėmis, skirtomis iškylomis. Tačiau, viename „Tesco“ prekybos centre Devone, jie sulaukė netikėto apribojimo.
Pramogos
Suderėta dėl „tikrų“ nuolaidų
Aštuoni didieji Jungtinės Karalystės prekybos tinklai įsipareigojo sąžiningiau ir aiškiau pirkėjams pateikti specialius pasiūlymus bei akcijas, pranešė Bbc.co.uk.
ŽYMA
Brazilija