ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Pramogos
Į D. Britaniją sugrįžęs titulo netekęs Harry turėjo vieną prašymą
Šių metų sausio mėnesį pasaulio žiniasklaidą apskriejo netikėta žinia - Princas Harry ir ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų.
Anglijoje
JAV diplomatijos vadovas apie „Brexitą“: tai atneš „milžiniškos naudos“ JAV ir JK
Londone viešintis JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo ketvirtadienį pareiškė, kad „Brexitas“ Jungtinėms Valstijoms ir Jungtinei Karalystei (JK) atneš „milžiniškos naudos“.
Aktualijos
Britiškos vestuvės: girtas vyriausias pabrolys sumušė nuotaką ir jos motiną savo brolio vestuvėse
29-erių Tomosas Rhydianas Wilsonas iš Swansea užpuolė nuotaką Eriną Mason-George ir pareiškė, kad jo brolis Steffanas Wilsonas niekada neturėjo jos vesti.
Anglijoje
Užimti JK Bendruomenių Rūmų pirmininko postą kandidatuos 7 politikai
Septyni britų parlamento nariai varžosi dėl Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, iš jo pasitraukus Johnui Bercow, atlikusiam vieną pagrindinių vaidmenų „Brexit“ sagoje.
Anglijoje
Ministras L.Linkevičius: Dėl Brexit pratęsimo lietuvių teisinė padėtis Jungtinėje Karalystėje nesikeičia
Spalio 29 dieną Europos Vadovų Taryba pratęsė Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos terminą trims mėnesiams - iki 2020 metų sausio 31 dienos. Tai - lankstus pratęsimas: ratifikavusi Susitarimą, Jungtinė Karalystė galėtų išstoti ir anksčiau.
Anglijoje
B. Johnsonas žada pertvarkyti vizų sistemą mokslo talentams į Britaniją pritraukti
Jungtinės Karalystės vyriausybės vadovas Borisas Johnsonas ketvirtadienį pristatė planus sudaryti galimybes pagreitinta tvarka gauti vizą „gabiausiems ir geriausiems“ užsieniečiams.
Pasaulis
Lenkijos policija suėmė bėglį JK vergijos tinklo lyderį
Lenkijos policija ketvirtadienį paskelbė suėmusi vieną nuo teisėsaugos besislapsčiusį lenką prekeivį žmonėmis, pabėgusį iš Jungtinės Karalystės, kur jis buvo pripažintas kaltu vadovavus dideliam šiuolaikinės vergijos tinklui.
Aktualijos
Britanijoje daugiau nei 14 mln. žmonių gyvena skurde
Milijonai žmonių Jungtinėje Karalystėje vos suduria galą su galu, atskleidė naujausi duomenys.
Pasaulis
Iranas paaiškino, kodėl užgrobė Didžiosios Britanijos tanklaivį
Irano sprendimas perimti Didžiosios Britanijos tanklaivį buvo atsakas į šios šalies vaidmenį konfiskuojant Irano supertanklaivį, šeštadienį nurodė pareigūnai.
Pramogos
Iranas reikalauja Britanijos paleisti Gibraltare sulaikytą tanklaivį
Iranas penktadienį pareikalavo Didžiosios Britanijos nedelsiant paleisti Gibraltare sulaikytą tanklaivį ir apkaltino Londoną veikiant Jungtinių Valstijų prašymu.
Anglijoje
„Brexit“ remiantys europarlamentarai atsuko nugaras Europos himnui
Europarlamentarai iš Jungtinės Karalystės (JK) „Brexit“ partijos, naujai išrinktam Europos Parlamentui (EP) antradienį Strasbūre atidarant savo pirmąją sesiją, atsuko nugaras Europos himnui.
Gyvenimas
Per Britaniją keliauja nematomi ir pavojingi žiedadulkių debesys
Milijonai žmonių, kenčiančių nuo žiedadulkių alergijos, šią savaitę turėtų būti labai atsargūs, mat šalį pasieks didžiulė taip vadinama žiedadulkių bomba. Drėgnas ir lietingas birželis šiek tiek pavėlino žiedadulkių sezoną, tačiau tai nereiškia, kad jo išvengsime. Būtent šią savaitę jis labiausiai paveiks tuos, kurie yra joms alergiški.
Anglijoje
Japonijoje Britanijos premjerė Th. May susitiko su V. Putinu
Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovė Theresa May Japonijoje vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių forumo kuluaruose susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.
Pramogos
Britai priblokšti: ministras per renginį užpuolė ir jėga išvedė moterį iš salės
Aplinkosaugos organizacija „Greenpeace“ penktadienį apkaltino britų jaunesnįjį ministrą Marką Fieldą užpuolimu, pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame matyti, kaip šis konservatorių politikas per oficialią vakarienę Londono Sityje jėga pašalino iš salės vieną protestuotoją prieš klimato kaitą.
Gyvenimas
Tik kas penkta moteris žino, kad alkoholis – vienas iš krūties vėžio riziką didinačių faktorių
Nepakankamai moterų žino apie alkoholio įtaką krūties vėžiui, skelbia naujausi tyrimai.
Pramogos
Mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė 1-ą gimtadienį
Nepaisant visų gydytojų prognozių, mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė pirmąjį gimtadienį.
Anglijoje
B. Johnsonas įgauna pagreitį varžybose dėl torių lyderio ir premjero posto
Borisas Johnsonas antradienį sutvirtino savo pozicijas varžybose dėl Britanijos ministro pirmininko posto, užsitikrinęs pagrindinių „Brexit“ palaikančių įstatymų leidėjų paramą.
Pramogos
Reikšminga savaitė Britanijoje: tai įvyko pirmą kartą nuo 1882-ųjų
Britanija pirmą kartą nuo 1882-ųjų visą savaitę elektros energijai išgauti nenaudojo anglies. Šis šaliai ir pasauliui itin reikšmingas įvykis – didelis žingsnis švaresnės energijos ir mažesnės oro taršos link, rašo Theguardian.com.
Pramogos
Britanijos upėse plaukioja nuo narkotikų apsvaigusios žuvys
Britanijos upėse siaučia „nematoma“ narkotikų epidemija. Atokesniuose vandens telkiniuose gyvenančios žuvys yra itin užterštos įvairiomis cheminėmis ir neteisėtomis medžiagomis, praneša mokslininkai. Kol kas nėra žinoma, kokią įtaką tai turi pačioms žuvims.
Pramogos
Didžioji Britanija nori tiesiogiai reguliuoti socialinės žiniasklaidos bendrovių turinį
Didžioji Britanija pirmadienį pirmoji pasaulyje pasiūlė tiesiogiai reguliuoti socialinės žiniasklaidos bendrovių skelbiamą turinį.
ŽYMA
Britanija